Apple MacBook Pro MJLT2 promocja 2017

Cena 11499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie kuzniewski.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MJLT2
Przekątna ekranu 15.4 "
Rozdzielczość 2880 x 1800 px
System operacyjny Mac OS
Pamięć RAM 16 GB
Procesor Intel Core i7
Częstotliwość procesora 2.5 GHz
Karta graficzna Radeon R9 M370X
Funkcje podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci
Grubość 1.8 cm
HDMI tak
Pamięć karty graficznej 2 GB

Opis

Wybierz laptop, z pomocą którego każde zadanie będzie łatwiejsze, a przeglądanie internetu - jeszcze przyjemniejsze. Apple MJLT2 - to bardzo dobre działanie i bogate możliwości. Odkryj jego najważniejsze atuty!

Ekran

Za sprawą przekątnej 15.4'' z laptopa korzysta się wyjątkowo wygodnie. Ekran ma rozdzielczość 2880 x 1800.

Parametry

Paca z modelem jest szybka i wielozadaniowa dzięki procesorowi Intel Core i7. Natomiast płynne działanie to zasługa 16 GB pamięci operacyjnej. Na płynne granie oraz ogólne wrażenia estetyczne wyświetlania wpływ ma karta graficzna Radeon R9 M370X. Karta graficzna ma do dyspozycji 2 GB pamięci.

Łączność

Połączenie z siecią WiFi gwarantuje Ci moduł WLAN. Za pomocą złącza HDMI przyłączysz komputer do telewizora i będziesz mógł cieszyć się obrazem w jeszcze wyższej rozdzielczości. Warto przyjrzeć się złączom USB - są one umiejscowione bardzo wygodnie i oferują szybki przesył danych oraz komfortową synchronizację innych urządzeń (jak odtwarzacz mp3). Dużo możliwości daje także czytnik kart SD, który może okazać się przydatny np. do kopiowania zdjęć z aparatu, czy smartfona.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

Przyzwoita długość pracy baterii to zasługa dosyć pojemnej baterii, zastosowanej w tym modelu.

Wymiary

Laptop ma 247 mm grubości. Komputer z baterią waży niespełna 2 kg.

Podsumowanie

Komputer Apple MJLT2, to przykład solidnego i dobrego laptopa, którego komponenty powinny z nawiązką wystarczyć do normalnej, codziennej pracy i rozrywki. Mobilne urządzenie, dzięki któremu możemy stale być "w sieci", pozwoli nam na bezproblemową pracę oraz przechowywanie wielu gigabajtów danych. Specyfikacja techniczna oraz cena urządzenia, nakazuje brać je pod uwagę, gdy akurat nosimy się z zamiarem zakupu takiego sprzętu.