Macbook Air MJVE2 marki Apple - laptop promocja 2017

Cena 3990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Sklep iShock.pl - Reseller Apple

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MJVE2
Przekątna ekranu 13.3 "
Karta graficzna HD Graphics
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i7
Częstotliwość procesora 1.6 GHz
Dysk twardy 128 GB
Rozdzielczość (px) 1440 x 900 px
HDMI nie
System operacyjny Mac OS

Opis

Dzięki temu komputerowi Twoja praca może być przyjemniejsza, a dobra zabawa jeszcze bardziej wciągająca. Apple MJVE2 cechuje przede wszystkim multimedialność i funkcjonalność. Sprawdź, na co go stać!

Ekran

Dobrej jakości obraz to przede wszystkim zasługa 13.3'' - calowej przekątnej ekranu. Matryca ma rozdzielczość 1440 x 900, dzięki czemu obraz jest jeszcze wyraźniejszy i dokładniejszy.

Parametry

Wysoka sprawność i wielozadaniowość - to efekt pracy procesora Intel Core i7. Jego częstotliwość wynosi 1.6 GHz. Dodatkowo 8 pamięci RAM oferuje wyjątkowo płynne działanie laptopa. W urządzeniu zastosowano kartę graficzną HD Graphics. Laptop ma pojemny (128GB) dysk, dzięki czemu praktycznie nie będziesz musiał oszczędzać miejsca.

Łączność

Połączenie z siecią WiFi możesz nawiązać wykorzystując moduł WLAN. W przewodowym łączeniu się z internetem pomocna okaże się karta sieciowa. Dla Twojej wygody gniazda USB umiejscowiono w taki sposób, żeby były jak najbardziej dostępne. Na dodatek bardzo pomocny może okazać się też czytnik kart SD.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

W zestawie znajduje się bateria, która jest odpowiednia do przedziału cenowego całego urządzenia - nie powinieneś być rozczarowany.

Wymiary

Laptop ma 227 mm grubości. Jego waga to mniej więcej 1.3 kg.

Podsumowanie

Opisywany laptop to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują sprawnego i szybkiego urządzenia. Model, dzięki swoim parametrom i wydajnej baterii, pozwala na płynną pracę przez wiele godzin. Komponenty bazowe wystarczają do pracy biurowej, a także wystarczą do rozrywki audiowizualnej. Jeśli więc potrzebujesz przenośnego komputera, rozważ wybór modelu MJVE2.