Apple Macbook Air MJVG2 promocja 2017

Cena 4890.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Sklep iShock.pl - Reseller Apple

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MJVG2
Przekątna ekranu 13.3 "
Rozdzielczość 1440 x 900 px
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 4 GB
Procesor Intel Core i5
Częstotliwość procesora 1.6 GHz
Funkcje podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci
Grubość 1.7 cm
HDMI nie

Opis

Dzięki temu komputerowi Twoja praca może być przyjemniejsza, a dobra zabawa jeszcze bardziej wciągająca. Apple MJVG2 cechuje przede wszystkim multimedialność i funkcjonalność. Sprawdź, na co go stać!

Ekran

Dobrej jakości obraz to przede wszystkim zasługa 13.3'' - calowej przekątnej ekranu. Ekran ma rozdzielczość 1440 x 900.

Parametry

Wysoka sprawność i wielozadaniowość - to efekt pracy procesora Intel Core i5. Jego taktowanie wynosi 1.6 GHz. Dodatkowo 4 pamięci RAM gwarantuje wyjątkowo płynne działanie urządzenia. Laptop ma pojemny (256GB) dysk, dzięki czemu praktycznie nie będziesz musiał oszczędzać miejsca.

Łączność

Połączenie z siecią WiFi możesz nawiązać wykorzystując moduł WLAN. W przewodowym łączeniu się z internetem pomocna okaże się karta sieciowa. Dla Twojej wygody wejścia USB rozmieszczono w taki sposób, żeby były jak najbardziej dostępne. Na dodatek bardzo pomocny może okazać się też czytnik kart SD.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

W zestawie znajduje się bateria, która jest odpowiednia do przedziału cenowego całego urządzenia - nie powinieneś być rozczarowany.

Wymiary

Grubość zamkniętego laptopa to 227 mm. Komputer z baterią waży niespełna 1.3 kg.

Podsumowanie

Opisywany laptop to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują sprawnego i szybkiego urządzenia. Model, dzięki swoim parametrom i wydajnej baterii, pozwala na płynną pracę przez wiele godzin. Komponenty bazowe wystarczają do pracy biurowej, a także wystarczą do rozrywki audiowizualnej. Jeśli więc potrzebujesz przenośnego komputera, rozważ wybór modelu MJVG2.