Apple MLHF2Z promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Apple MLHF2Z oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 7199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Apple MacBook 12 MLHF2ZE/A - Intel Core M5 6Y54 / 12,1" QHD / 8 GB / 512 GB / SSD / Intel HD Graphics 515 / macOS 10.12 / pakiet usług i wysyłka w cenie
7199.00
kuzniewski.pl
Laptop APPLE MacBook 12 Retina Złoty MLHF2ZE/A. Klasa energetyczna Intel Core m5
7799.00
MediaMarkt.pl
Laptop APPLE MacBook 12 Retina Złoty MLHF2ZE/A. Klasa energetyczna Intel Core m5
7799.00
Saturn

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MLHF2Z
Przekątna ekranu 12.1 "
Rozdzielczość 2304 x 1440 px
System operacyjny Mac OS
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core M5 6Y54
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci
Grubość 1.3 cm
HDMI nie

Opis

Poznaj komputer, który pomoże Ci w pracy, codziennych sprawach i rozrywce. W skomponowanie modelu MLHF2Z projektanci firmy Apple włożyli sporo wysiłku. Sprawdź, co możesz mieć na własność!

Łączność

Dostęp do internetu gwarantują Ci m.in. moduł WLAN oraz karta sieciowa, w które wyposażony jest ten model. W modelu znajdziesz kilka gniazd USB. Natomiast dzięki czytnikowi kart SD będziesz w stanie bardzo szybko zgrać np. zdjęcia, zrobione aparatem cyfrowym.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

Wytrzymała bateria skutecznie podtrzyma funkcjonowanie systemu przez długi czas, nawet jeśli nie będzie pod ręką kontaktu, do którego można się podłączyć.

Podsumowanie

Laptop Apple MLHF2Z, to komputer, który dzięki swoim parametrom oraz wymiarom, zapewni swoim użytkownikom odpowiednią wydajność i mobilność. Sprawdzi się jako przenośne narzędzie biurowe, czasami zapewni rozrywkę w postaci gier i pozwoli na cieszenie się multimediami. Spora przestrzeń dyskowa zadba też o Twoje dane. Jest to więc komputer spełniający wymogi większości użytkowników, warty uwagi.