Apple Macbook Air MQD42Z promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Apple Macbook Air MQD42Z oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5043.08 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
MacBook APPLE Air 13 (MQD42ZE/A) + DARMOWY TRANSPORT!
5043.08
ELECTRO.pl
-23%
MacBook APPLE Air 13 (MQD42ZE/A)
5043.08
Media Expert
APPLE MacBook Air 8GB/256GB SSD/HD 6000/13,3" Z0UV0001B
6519.00
NEO24.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta MQD42Z
Przekątna ekranu 13.3 "
Rozdzielczość 1440 x 900 px
System operacyjny Mac OS
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 1.7 cm

Opis

MacBook Air - nowe procesory Intel Core, nowej generacji Do 12 godzin na baterii. Jeśli Ty dasz radę, to on także. 11-calowy MacBook Air działa bez ładowania baterii do 9 godzin, a 13-calowy - nawet 12.

Możesz zatem spokojnie przebywać z dala od gniazdka od porannej kawy aż do wieczornego powrotu do domu. A kiedy przyjdzie czas na relaks, możesz aż 10 godzin oglądać filmy z iTunes na modelu 13-calowym i poprzez 10 godzin na 11-calowym.

mało tego - wiedząc, że bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości przez 30 dni, spokojnie wyjedziesz na parę tygodni, a po powrocie, jak gdyby nigdy nic, zajmiesz się przerwaną pracą. Smukły. Lekki.

Mocarny. Gotowy na wszystko. Procesory Intel Core i5 i i7 nowej generacji i procesor graficzny Intel HD Graphics z serii 6 sprostają każdemu zadaniu. Bez względu na to, czy edytujesz zdjęcia, czy oglądasz Internet - wszystko działa niewiarygodnie szybko.

Cała ta potężna technika kryje się w niesamowicie smukłej obudowie unibody o grubości 1,72 cm i masie zaledwie 1,08 kg. Potęga komunikacji Dzięki portowi Thunderbolt 2 - dwukrotnie szybszemu aniżeli w poprzedniej generacji - możesz podłączać do MacBooka Air najnowsze urządzenia peryferyjne i monitory, takie jak Apple Thunderbolt Display.

Ale jeśli chodzi o komunikację, MacBook Air proponuje jeszcze więcej. Wyposażono go w dwa porty USB 3, do których możesz podłączać najnowsze urządzenia USB 3 i wszystkie swoje urządzenia z interfejsem USB 2.

starczy wykonać kilka prostych połączeń, aby przekształcić MacBooka Air z ultraprzenośnego notebooka w kompletną stację roboczą. Ekran, kamera i mikrofon. Robią wrażenie. Całe niemało wrażeń. Rozmawiaj poprzez FaceTime ze swego MacBooka Air z użytkownikami iPhone'ów, iPadów, iPodów touch albo komputerów Mac z aplikacją FaceTime.

Co do piksela i co do milimetra - ekran MacBooka Air to arcydzieło równocześnie inżynierii, jak i wzornictwa. Jego grubość wynosi zaledwie 4,86 milimetra, lecz rozdzielczość ma tak dużą, że nie powstydziłby się jej widocznie obszerniejszy ekran.

Gdy edytujesz więc zdjęcia, przygotowujesz prezentację czy oglądasz film, każdy wyświetlany obraz po prostu Cię olśniewa. W kamerze FaceTime HD 720p możesz pokazać rodzinie i znajomym więcej siebie. Każdy uśmiech wygląda promienniej, choćby z drugiego zakątka świata.

A format panoramiczny powoduje, iż wszyscy swobodnie mieszczą się w kadrze. Dwa mikrofony w MacBooku Air to świetne rozwiązanie, gdy chcesz, aby Cię słyszano. Na przykład w trakcie rozmowy poprzez FaceTime mikrofony ograniczają hałas dochodzący z otoczenia.

Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technice 802.11 Wi-Fi w MacBooku Air osiąga dzisiaj niesamowite prędkości. Podłącz się do stacji bazowej 802.11- na przykład stacji AirPort Extreme albo AirPort Time Capsule - i korzystaj z choćby trzykrotnie szybszej sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

standard 802.11ac oznacza także obszerniejszy zasięg, możesz więc pracować o niemało luźnoj niżeli dotychczas. Niech świeci Każdy może spróbować zaprojektować smukłego i lekkiego notebooka. Chodzi jednak o to, by wciąż był to sprzęt w pełni ergonomiczny.

Dlatego MacBook Air ma pełnowymiarową klawiaturę, a pisanie na nim jest tak komfortowe, jak w sytuacji komputera stacjonarnego. Na dodatek klawiatura jest podświetlana, można więc wygodnie pisać w słabym oświetleniu.

wbudowany sensor reaguje na zmiany natężenia światła i samoczynnie dopasowuje parametry klawiatury i ekranu, zapewniając ich trafne oświetlenie w każdych warunkach. Najkorzystniejszy sposób na Multi_touch technika Multi-Touch zadomowiła się w większości produktów Apple.

To zwyczajnie najdoskonalszy i najbardziej osobisty sposób obsługi sprzętów. W sytuacji notebooka do interakcji Multi-Touch najlepiej nadaje się gładzik. Na przykład gładzik MacBooka Air. Duży, szklany gładzik nie ma przycisku.

Sam jest przyciskiem. A świeże gesty Multi-Touch rozpoznawane przez system OS X czynią pracę z MacBookiem Air jeszcze bardziej intuicyjną i bliższą fizycznej rzeczywistości. Znakomite aplikacje w komplecie Każdy nowy Mac ma iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote.

Od razu możesz więc zacząć z nim twórczo i efektywnie pracować. Aplikacje pozostały zaktualizowane, żeby pasowały do atrakcyjnego interfejsu OS X Yosemite. Dostajesznieprzeciętne aplikacje do sprawdzania poczty, surfowania w sieci, wysyłania wiadomości tekstowych i prowadzenia wideorozmów FaceTime.