Asus B8430UA-FA0203E promocja 2017

Cena 4597.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie B365.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta B8430UA-FA0203E
Przekątna ekranu 14 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 8 GB
Częstotliwość procesora 2.3 GHz
Funkcje bluetooth
Grubość 2 cm
HDMI nie

Opis

Dzięki temu komputerowi Twoja praca może być przyjemniejsza, a dobra zabawa jeszcze bardziej wciągająca. Asus B8430UA-FA0203E cechuje przede wszystkim multimedialność i funkcjonalność. Sprawdź, na co go stać!

Ekran

Matryca ma rozdzielczość 1920 x 1080, dzięki czemu obraz jest jeszcze wyraźniejszy i dokładniejszy.

Parametry

Wysoka sprawność i wielozadaniowość - to efekt pracy procesora energooszczędny. W laptopie zastosowano kartę graficzną podstawowa. Komputer ma pojemny (bardzo wydajnyGB) dysk, dzięki czemu praktycznie nie będziesz musiał oszczędzać miejsca.

Łączność

Połączenie z siecią WiFi możesz nawiązać wykorzystując moduł WLAN. W przewodowym łączeniu się z internetem pomocna okaże się karta sieciowa. Dla Twojej wygody złącza USB umiejscowiono w taki sposób, żeby były jak najbardziej dostępne. Na dodatek bardzo pomocny może okazać się też czytnik kart SD.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

W zestawie znajduje się bateria, która jest odpowiednia do przedziału cenowego całego urządzenia - nie powinieneś być rozczarowany.

Podsumowanie

Opisywany laptop to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują sprawnego i szybkiego urządzenia. Model, dzięki swoim parametrom i wydajnej baterii, pozwala na płynną pracę przez wiele godzin. Komponenty bazowe wystarczają do pracy biurowej, a także wystarczą do rozrywki audiowizualnej. Jeśli więc potrzebujesz przenośnego komputera, rozważ wybór modelu B8430UA-FA0203E.