Asus B9440UA-GV0235T promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus B9440UA-GV0235T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3697.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Laptop ASUS PRO B9440UA-GV0235T i5-7200U/8GB/256GB SSD/Win10
3697.00
MediaMarkt.pl
Asus PRO B9440UA-GV0235T
4195.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta B9440UA-GV0235T
Przekątna ekranu 14 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10

Opis

Procesor Intel Core i5 wyraźne filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach. To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą sprawność komputerów na niesłychany poziom. Zastosowana technika Intel Turbo Boost samoczynnie powiększa moc w razie potrzeby.

wbudowana technologia Intel RealSense pozwala na sterowanie urządzeniami za pomocą prostych gestów, a także bezpieczne logowanie poprzez skanowanie twarzy. Dzięki zastosowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, kreować niezwykłe prace graficzne o dużo szybciej oraz płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki.

wyświetlacz nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie. System Windows 10 Windows 10 to prosty w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa wyjątkowo błyskawicznie i zrównoważenie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie choćby cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli Ci trzeba więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować zawartość według zastosowania, na przykład aplikacje lub gry.

Windows 10 to ponadto, Microsoft Edge- umożliwia sprawne surfowanie po Internecie i efektywną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje wyśmienicie wyglądają i działają we wszelkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.

Bluetooth Dzięki Bluetooth osiągalne jest bezprzewodowe przesyłanie danych między urządzeniami. Znamionuje się niskim poborem energii, zasięgiem nawet do 100 metrów, a także łatwą obsługą, nie wymagającą uzupełniającego oprogramowania.

stosowany m.in. W telefonach komórkowych, notebookach, tabletach, modemach, zestawach słuchawkowych, drukarkach pozwala związać urządzenia i przesłać pomiędzy nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a choćby małe filmy.

Bluetooth użytkowany jest na dodatek do przyłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady), dzięki którym można znacząco zwiększyć komfort pracy z tabletem lub laptopem. Łączność Wi-Fi Jedno z najmocniej modnych rozwiązań bezprzewodowej łączności, które w zależności od standardu (b, g, n) oferuje transfer danych do 300 MBit/s.

Dzięki tak znacznej prędkości i jednostajnemu połączeniu w paśmie o częstotliwość 2.4 GHz, osiągalne jest udostępnianie Internetu, a także tzw. Streaming danych, czyli przesyłania multimediów w czasie rzeczywistym (m.in.

filmy Full HD, gry, muzyka, wideo konferencje). Pokaźna przystępność sprzętów wspierających ten standard pozwala na szybkie i proste zbudowanie sieci z dostępem do Internetu, równocześnie w domu, jak i biurze. Użytkownicy sprzętów mobilnych (np.

notebooków, smartfonów, tabletów) mogą korzystać z umiejscowionych w obszerniejszych miastach tzw. HotSpotów, czyli darmowego dostępu do sieci.