Asus E502NA-GO010T promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus E502NA-GO010T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Asus E502NA-GO010T
1399.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL
ASUS E502NA-GO010T 15,6" Intel Pentium N4200 - 4GB RAM - 500GB Dysk - Win10
1499.00
OleOle!

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta E502NA-GO010T
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 1 GB

Opis

System Windows 10 Windows 10 to nieskomplikowany w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa bardzo ekspresowo i stabilnie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń zapewniających Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie nawet cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli Ci potrzeba więcej miejsca albo gdy chcesz pogrupować zawartość według wykorzystania, na przykład aplikacje lub gry.

Windows 10 to na dodatek, Microsoft Edge- umożliwia produktywne surfowanie po Internecie i produktywną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje genialnie wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.

Bluetooth Dzięki Bluetooth realne jest bezprzewodowe przesyłanie informacji pomiędzy urządzeniami. Charakteryzuje się niskim poborem energii, zasięgiem choćby do 100 metrów i łatwą obsługą, nie wymagającą dopełniającego oprogramowania.

wykorzystywany m.in. W telefonach komórkowych, notebookach, tabletach, modemach, zestawach słuchawkowych, drukarkach pozwala złączyć urządzenia i przesłać pomiędzy nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a nawet nieznaczne filmy.

Bluetooth używany jest na dodatek do podłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady), dzięki którym można znacząco zwiększyć komfort pracy z tabletem albo laptopem. Łączność Wi-Fi Jedno z najistotniej popularnych rozwiązań bezprzewodowej łączności, które w zależności od standardu (b, g, n) oferuje transfer danych do 300 MBit/s.

Dzięki tak obfitej szybkości i zrównoważonemu połączeniu w paśmie o częstotliwość 2.4 GHz, realne jest udostępnianie Internetu i tzw. Streaming informacji, czyli przesyłania multimediów w czasie rzeczywistym (m.in.

filmy Full HD, gry, muzyka, wideo konferencje). Spora przystępność sprzętów wspierających ten standard pozwala na szybkie i nietrudne zbudowanie sieci z dostępem do Internetu, jednocześnie w domu, jak i biurze. Użytkownicy sprzętów przenośnych (np.

laptopów, smartfonów, tabletów) mogą korzystać z umiejscowionych w większych miastach tzw. HotSpotów, czyli darmowego dostępu do sieci. Złącze USB 3.0 Uniwersalne złącze, które zagwarantuje prędki transfer danych (choćby 10x szybszy aniżeli w wersji 2.0) do albo z maszyn peryferyjnych oraz pozwala na ich zasilanie.

Dzięki niemu szybko przeniesiesz informacje na pendrive'a albo zewnętrzny dysk, skopiujesz zdjęcia z aparatu, a także podłączysz drukarkę lub myszkę. Dzięki powiększonemu natężeniu prądu (do 900 mA) osiągalne jest również szybsze ładowanie podłączonych maszyn (np.

akumulatora telefonu komórkowego). Kanon jest wstecznie kompatybilny z wersją 2.0. Złącze HDMI Oglądaj filmy, a także zdjęcia w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD albo na obfitym ekranie przy wykorzystaniu projektora.

Cyfrowy przekaz zapewnia najwyższą jakość obrazu.