Asus FX503VD-E4082T promocja 2018

Cena3699.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta FX503VD-E4082T
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GTX 1050
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 2.4 cm

Opis

ASUS FX503 to kompaktowy i wyjątkowo sprawny laptop z systemem Windows 10, który jest zaopatrzony w najnowszy procesor 7. Generacji Intel® Core™ oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050. Bateria o wysokiej objętości zapewnia Ci efektywność i rozrywkę przez cały dzień, w trakcie gdy inteligentny system chłodzenia pozwala na sesje gamingowe nad wyraz wymagające pod względem przetwarzania grafiki – bez throttlingu.

dodatkowo dzięki jego nieznacznej wadze, ten niesamowicie sprawny notebook możesz zabierać ze sobą wszędzie tam, gdzie chcesz grać, pracować, albo w dowolne miejsce, w które się udajesz! nieprzeciętnA sprawnOŚĆ FX503 jest wyekwipowany w najnowszy procesor 7.

generacji Intel Core, a także kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 z całkowitą obsługą Microsoft® DirectX® 12, a wszystko to zostało umieszczone w obudowie, która jest równocześnie stylowa, jak i nad wyraz lekka. Wysoka sprawność idzie tutaj w parze z baterią o wyjątkowo wysokiej jakości, co pozwala na nad wyraz długie sesje gamingowe.

Niezależnie od tego, czy Ci potrzeba wielozadaniowości do pracy albo szkoły, czy również chcesz się relaksować oglądając filmy albo słuchając muzyki – FX503 oferuje Ci do tego wystarczającą produktywność! DYSK HYBRYDOWY SSHD FIRECUDA FireCuda SHDD o szybkości 5400 rpm to najszybszy dysk twardy spomiędzy wszystkich dostępnych na rynku.

pozwala na on choćby 2 razy szybsze ładowanie gier niż ze typowego dysku twardego o poj. 1 TB zainstalowanego w większości innych notebooków. Pamięć flash zintegrowana w dysku FireCuda funkcjonuje na zasadzie podobnej do pamięci cache – zapisując z zasady stosowane dane bez konieczności stosowania dysku twardego.

w wyniku czego tego uzyskano mniejsze zużycie energii i rozszerzoną sprawność i wytrzymałość systemu. Takie rozwiązanie przyczynia się również do obniżenia hałasu i zagwarantuje większą stabilność pracy. Posiadając do dyspozycji 1 TB pamięci dyskowej nie musisz kasować swych starszych gier, aby zrobić miejsce na nowe.

Maksymalnie wykorzystaj swoje dyski i pożegnaj się z ekranem ładowania! ULTRASZYBKIE I SUPERPŁYNNE EFEKTY WIZUALNE Matowa matryca Full HD klasy IPS gwarantuje rewelacyjną spójność kontrastu i koloru, a także uniemożliwia zmianie odcieni, choćby w trakcie oglądania z skrajnych pozycji – wyświetlany na nim obraz jest więc zawsze czytelny.

Zastosowaliśmy także matowe wykończenie powierzchni, praktycznie eliminując rozpraszające odblaski i odbicia. NISKOPROFILOWA KLAWIATURA Z FUNKCJĄ ANTI-GHOSTING Klawiatura FX503 pozostała równie inteligentnie zaprojektowana, jak wszystkie inne komponenty tego notebooka.

Niskoprofilowe klawisze z mechanizmem nożycowym proponują skok na poziomie 1,8 mm dla wyraźnie odczuwalnych kliknięć w trakcie pisania, a także są podświetlone w żywym odcieniu czerwonym, co zapewnia wygodę wykorzystywania w dzień i w nocy.

FX503 dysponuje dodatkowo podkreślonymi klawiszami WASD, technologią N-key rollover, szerokim klawiszem sp...