Asus FX504GD-E4274T promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus FX504GD-E4274T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS FX504GD-E4274T
3899.00
Media Expert
Laptop ASUS FX504GD-E4274T + DARMOWY TRANSPORT!
3899.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta FX504GD-E4274T

Opis

efektywnY, PRZEMYŚLANY, mocnY ASUS TUF Gaming FX504 to produktywny laptop z systemem Windows 10 oferujący równocześnie wciągającą rozgrywkę, jak i niezwykle długą żywotność, która wychodzi daleko poza standardy branżowe.

opatentowany system Anti-Dust Cooling (ADC) zapewnia długookresową i zrównoważoną pracę, w trakcie gdy wyświetlacz klasy IPS i 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny w pełni angażują wszystkie Twoje zmysły. FX504 jest więc laptopem spełniającym wszystkie potrzeby – i to w prawidłowej cenie!

Prawdziwy Twardziel Wytrzymały i lekki FX504 to pierwszy notebook z rodziny artykułów TUF Gaming. To nad wyraz produktywny, przenośny i wszechstronny laptop, który bezproblemowo poradzi sobie z najnowszymi grami, a także wielozadaniowością, zapewniając jednocześnie nieporównaną wytrzymałość.

zastrzeżony system Anti-Dust Cooling likwiduje szkodliwe cząsteczki pyłu i brudu na zewnątrz, przez co zapewnia adekwatne chłodzenie podczas aktywnej rozgrywki i wydłuża żywotność komputera. Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz FX504 do gier czy także do pracy – klawiatura o przetestowanej żywotności 20 mln uderzeń w klawisze spokojnie sobie z tym poradzi.

FX504 to znakomity twardziel, który wystarczy na dłużej. STONOWANA STYLISTYKA FX504 został wykonany do energicznej rozgrywki, a także sprawnej wielozadaniowości – i tak też wygląda. Pokaż całemu światu, iż jesteś graczem i zrób to w stylu, który nie będzie zbyt krzykliwy w pracy czy też na uczelni.

PRACUJ dynamicznIE. GRAJ JESZCZE energicznIEJ. FX504 jest zaopatrzony w procesor Intel® Core™ i5-8300H ósmej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti. Wszystko to zostało umieszczone w imponująco smukłej i lekkiej obudowie, o profilu mierzącym 2,5 cm i wadze 2,3 kg.

Niezależnie od tego, czy Ci potrzeba wielozadaniowości do pracy albo szkoły, czy również chcesz się zrelaksować oglądając filmy albo słuchając muzyki w drodze – FX504 proponuje Ci do tego wystarczającą produktywność!

Najwyższej klasy platforma gamingowa Zdominuj swoją rozgrywkę dzięki bezprecedensowej karcie graficznej, która zamieni Twój mobilny system w wyśmienitą i niesamowicie potężną broń gamingową. Notebooki GeForce® GTX 10-Series zapewniają Ci wydajność komputerów stacjonarnych w obudowie o formacie sprzętów przenośnych, m.in dzięki zastosowaniu rewolucyjnej architektury NVIDIA Pascal™.

Oznacza to, że otrzymasz nieporównaną wydajność energetyczną, skorzystasz z nowatorskich, nowych technologii gamingowych, a także doświadczysz niesamowicie wciągającej rozgrywki VR i to w dowolnym miejscu.

ZANURZ SIĘ W ŚWIECIE GRY notebook FX504 dysponuje 15,6-calowym ekranem szerokokątnym klasy IPS. Ekran ten proponuje znakomity kontrast i wierne odwzorowanie barw, dzięki temu otrzymujesz idealne wrażenia wizualne, które przeniosą Cię do samego centrum wydarzeń.

ekran jest matowy i chroni przed irytującymi odbiciami światła podczas stosowania. UlepszonE CHŁODZENIE I DŁUŻS...