Asus G752VM-GC002T promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus G752VM-GC002T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ASUS G752VM 17,3" Intel Core i7-6700HQ - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX1060 Grafika - Win10 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
6999.00
RTV EURO AGD
ASUS G752VM 17,3" Intel Core i7-6700HQ - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX1060 Grafika - Win10 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
6999.00
OleOle!

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta G752VM-GC002T
Przekątna ekranu 17.3 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i7
Karta graficzna GeForce GTX 1060
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
Grubość 4.3 cm
HDMI tak

Opis

Asus ROG G752VM

Asus ROG G752VM to jedna z najszczególniejszych i najwydajniejszych urządzeń gamingowych na rynku. Jej znakiem rozpoznawczym jest idealne efektywność, której towarzyszy niepowtarzalny design - stylistyka modelu G752 inspirowana była wyglądem myśliwców bojowych. Ostre, widoczne linie i sugestywny wylot powietrza nadają całości atrakcyjnego wyglądu.

w środku notebooka kryje się czterordzeniowy procesor Intel Core i7 szóstej generacji gwarantujący znakomitą efektywność niezbędną do swobodnej i szybkiej pracy z wieloma aplikacjami równocześnie. Wysoka jakość detali graficznych i płynna rozgrywka to zasługa karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1060 (architektura Pascal), która jest jedną z najistotniejszych na rynku. Obraz wyświetlany jest na 17,3-calowej, matowej matrycy IPS - gwarantuje ona nieprzeciętne kąty widzenia i dużą ostrość, natomiast technologia NVIDIA G-Sync redukuje rozchodzenie się i zacinanie obrazu, zapewniając jego większą płynność.

W modelu G752VM osiągalna jest rozbudowa pamięci RAM do 64 GB (kości DDR4) oraz instalacja dwóch dysków SSD w formacie M.2 - szybkie dyski pozwolą powiększyć jeszcze bardziej efektywność notebooka. Całość uzupełnia podświetlana klawiatura, skuteczny system chłodzenia, a także technologie audio Sonic Studio i Sonic Radar.

Procesor Intel Core i7

Intel Core i7 zagwarantuje najwyższą produktywność do obsługi najistotniej zaawansowanych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia progresywne technologie gwarantujące szybsze, płynniejsze i sprawniejsze działanie komputera, od edycji filmów po aktywne granie. Technologia Intel Hyper-Threading zezwala na każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań równocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.

NVIDIA GeForce GTX 1060

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 to wykonany w architekturze Pascal następca GTX 960. Ma 6 GB własnej pamięci GDDR5 o prędkości 8 Gbps na 192-bitowej szynie i 1280 rdzeni CUDA. Najnowsze układy od nVidii gwarantują najwyższej klasy gaming, a efektywność, jaką oferują, pozwoli uruchomić dowolną produkcję na imponującej rozdzielczości i poziomie detali. Obsługa wirtualnej rzeczywistości ponadto nie będzie dla karty problemem.

wygodna, podświetlana klawiatura

Model G752 został wyekwipowany w podświetlaną klawiaturę ułatwiającą granie przy słabym oświetleniu lub w ciemności. Specjalnie zaprojektowane, poręczne klawisze wyróżniają się dużą responsywnością i starannie przekazują wszystkie polecenia i komendy, pozwalając nam zyskać przewagę na wirtualnym polu bitwy. System anti-ghosting umożliwia jednoczesne wciśnięcie nawet 30 klawiszy, zapewniają przy tym, że każde naciśnięcie zostanie dokładnie odczytane i optymalne zinterpretowane. Dodatkowe klawisze makro pozwalają stworzyć optymalne kompilacje przycisków, przypasowane do potężnych typów rozgrywki.

efektywny system chłodzenia

Asus ROG G752 ma specjalny system chłodzenia składający się z dwóch osobnych modułów asygnowanych adekwatnie dla procesora i karty graficznej - takie rozwiązanie pozwala optymalnie chłodzić elementy, zapobiegając ich przegrzaniu się i redukując spadek skuteczności. Ponadto, specjalnie zaprojektowany wylot powietrza pozwala w prędki sposób odprowadzić ciepłe powietrze z wnętrza komputera, udoskonalając tym samym jego pracę.

rozszerzona żywotność

jednostajna, wydajna i długofalowa praca podzespołów to jedna z najistotniej pożądanych cech w notebooku. Asus G752 innowacyjny system wentylacyjny, który kieruje drobiny kurzu i pyłu do specjalnych kanałów odprowadzających je na zewnątrz laptopa. Pozwala to nie tylko zachować czystość z jego wnętrzu,w dodatku uniemożliwia przegrzaniu się składników, co w efekcie przedłuża ich długość działania.

ROG Gaming Center

Oprogramowanie ROG Gaming Center to zintegrowane centrum kontroli dające dostęp do najważniejszych i najbardziej pożąinformacji funkcji notebooka - pozwala uzyskać informacje o systemie, zarządzać ustawieniami audio, dopasowywać skróty klawiaturowe do solidnej rozgrywki, kreować profile ustawień czy nagrywać rozgrywkę.