Asus GL502VM-GZ363T promocja 2018

Cena5199.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Saturn

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta GL502VM-GZ363T
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i7
Karta graficzna GeForce GTX 1060
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 2.4 cm
HDMI tak

Opis

Asus ROG Strix GL502VM

Asus ROG Strix GL502 to atrakcyjny laptop gamingowy uwydatniający się nie tylko najnowszymi i najszczególniejszymi podzespołami,również lekką i smukłą konstrukcją, dzięki której jest bardziej mobilny.

Na pokładzie notebooka znajdują się najistotniej sprawne podzespoły, które stabilną, szybką i płynną rozgrywkę na najwyższym poziomie. Optymalnyą moc zagwarantuje czterordzeniowy procesor Intel Core i7 siódmej generacji, natomiast obfita płynność rozgrywki i wysoki poziom detali graficznym to zasługa progresywnego układu graficznego z rodziny Pascal - NVIDIA GeForce GTX 1060. Całości dopełnia efektywny, podwójny system chłodzenia poprawiający stabilność działania całego systemu.

laptop pozostał wyekwipowany w 15,6-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD - obfita szczegółowość i ostrość obrazu oraz częstotliwość jego odświeżania wynosząca 120 Hz to jedne z najważniejszych cech matrycy. Nie zabrakło też wysokiej klasy systemu audio ICEpower, podświetlanej klawiatury i zestawu przydatnych zwiąże rozszerzających funkcjonalność modelu Strix GL502.

firma zadbał również o możliwość nietrudnej i szybkiej rozbudowy najważniejszych części - złącze M.2 zezwala na zainstalowanie efektywnego dysku SSD, który na dodatek podniesie efektywność notebooka. Pamięć RAM DDR4 można rozbudować do 24 GB.

Procesor Intel Core i7

Czterordzeniowy procesor Intel Core i7 zagwarantuje najwyższą sprawność do obsługi najbardziej nowoczesnych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia nowoczesne technologie gwarantujące szybsze, płynniejsze i wydajniejsze działanie komputera, od edycji filmów po dynamiczne granie. Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań równocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.

NVIDIA GeForce GTX 1060

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1060 to stworzony w architekturze Pascal następca GTX 960. Ma 6 GB własnej pamięci GDDR5 o prędkości 8 Gbps na 192-bitowej szynie i 1280 rdzeni CUDA. Najnowsze układy od nVidii gwarantują najwyższej klasy gaming, a sprawność, jaką oferują, pozwoli uruchomić dowolną produkcję na imponującej rozdzielczości i poziomie detali. Obsługa wirtualnej rzeczywistości jeszcze nie będzie dla karty problemem.

wygodna, podświetlana klawiatura

Model Strix GL502 został wyekwipowany w wygodną klawiaturę z czerwonym podświetleniem, dzięki któremu osiągalne jest granie przy słabym oświetleniu albo w ciemności. Klawisze notebooka pozostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić jak największy komfort w czasie długich rozgrywek. Niedługi czas reakcji i obszerna responsywność klawiszy pozwalają zyskać przewagę w trakcie gry na wirtualnym polu walki. Strategiczne przyciski (WASD) pozostały na dodatek oznaczone, natomiast blok numeryczny rozszerza możliwości i gwarantuje pokaźniejszą kontrolę nad rozgrywką.

ROG Gaming Center

ROG Gaming Center to kompleksowe narzędzie pozwalające w prosty i szybki sposób zarządzać najważniejszymi funkcjami notebooka - pozwala na dostęp do informacji systemowych, przypisywanie skrótów klawiaturowych, zarządzanie ustawieniami audio i nagrywanie rozgrywki.

GameFirst III

technika GameFirst III optymalizuje przepływ danych w sieci w trakcie grania. Oprogramowanie dba o to, żeby wszelkie informacje związane z rozgrywką miały najwyższy priorytet - dzięki czemu rośnie płynność i szybkość grania.

Audio Wizard i system audio ICEpower

Oprogramowanie ROG AudioWizard pozwala w szybki i prosty sposób wybrać jeden z pięciu predefiniowanych trybów odtwarzania dźwięku, dobranych do mocnych rodzajów rozgrywki. Na dodatek możliwe jest dopasowanie każdego z gotowych scenariuszy dźwiękowych do własnych preferencji i upodobań, w taki sposób, żeby czerpać z rozgrywki jak najwięcej przyjemności. System audio w modelu Strix GL502 to efekt współpracy marki Asus ze specjalistami z Bang & Olufsen ICEpower. Dzięki zaawansowanemu procesowi przetwarzania dźwięku udało się uzyskać czyste i wyraźne brzmienie oraz głębsze i mocniejsze basy.

Hyper Cool Duo-Copper

System chłodzenia Hyper Cool Duo-Copper to progresywna konstrukcja wytwarzana z myślą o najnowszej generacji procesorach i układach graficznych. Budowa obejmuje system rurek oraz układ podwójnego wentylatora do niezależnego chłodzenia CPU i GPU. Innowacyjna technika uniemożliwia przegrzewaniu się części, co na skutek czego pozwala zachować produktywność i skuteczność działania poszczególnych podzespołów.