Asus GL502VS-GZ128T promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus GL502VS-GZ128T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 7467.48 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ASUS GL502VS-GZ128T 15,6" Intel Core i7-7700HQ - 16GB RAM - 512GB Dysk - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
7467.48
OleOle!
ASUS GL502VS-GZ128T 15,6" Intel Core i7-7700HQ - 16GB RAM - 512GB Dysk - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
7499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta GL502VS-GZ128T
HDMI tak

Opis

Asus ROG Strix GL502VS

Asus ROG Strix GL502 to błyskotliwy laptop gamingowy akcentujący się nie tylko najnowszymi i najistotniejszymi podzespołami,jeszcze lekką i smukłą konstrukcją, dzięki której jest bardziej mobilny.

Na pokładzie notebooka znajdują się najistotniej sprawne podzespoły, które jednostajną, szybką i płynną rozgrywkę na najwyższym poziomie. Odpowiednią moc zapewnia czterordzeniowy procesor Intel Core i7 siódmej generacji, natomiast obszerna płynność rozgrywki i wysoki poziom detali graficznym to zasługa progresywnego układu graficznego z rodziny Pascal - NVIDIA GeForce GTX 1070. Całości dopełnia efektywny, podwójny system chłodzenia ulepszający stabilność działania całego systemu.

laptop pozostał wyposażony w 15,6-calowy ekran IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD - szeroka detalowość, znaczne kąty widzenia i ostrość to jedne z najważniejszych cech matrycy. Nie zabrakło też wysokiej klasy systemu audio ICEpower, podświetlanej klawiatury, a także zestawu przydatnych zespoi powiększających funkcjonalność modelu Strix GL502.

producent zadbał również o możliwość nieskomplikowanej i prędkiej rozbudowy najważniejszych części - złącze M.2 zezwala na zainstalowanie sprawnego dysku SSD, który na dodatek podniesie skuteczność notebooka. Dwa banki pamięci RAM DDR pozwalają na jej rozbudowę do 32 GB.

Procesor Intel Core i7

Czterordzeniowy procesor Intel Core i7 gwarantuje najwyższą skuteczność do obsługi najistotniej progresywnych zadań związanych z odtwarzaniem tworzyw HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia progresywne technologie gwarantujące szybsze, płynniejsze i wydajniejsze działanie komputera, od edycji filmów po aktywne granie. Technika Intel Hyper-Threading pozwala na każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.

NVIDIA GeForce GTX 1070

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1070 to wykonany w architekturze Pascal następca GTX 970. Ma 8 GB własnej pamięci GDDR5 o prędkości 8 Gbps na 256-bitowej szynie i 1920 rdzeni CUDA. Najnowsze układy od nVidii gwarantują najwyższej klasy gaming, a wydajność, jaką proponują, pozwoli uruchomić dowolną produkcję na imponującej rozdzielczości i poziomie detali. Obsługa wirtualnej rzeczywistości jeszcze nie będzie dla karty problemem.

komfortowa, podświetlana klawiatura

Model Strix GL502 pozostał wyposażony w wygodną klawiaturę z czerwonym podświetleniem, dzięki któremu możliwe jest granie przy słabym oświetleniu albo w ciemności. Klawisze notebooka pozostały zaprojektowane w taki sposób, żeby zapewnić jak największy komfort w czasie długich rozgrywek. Krótki czas reakcji i duża responsywność klawiszy pozwalają zyskać przewagę podczas gry na wirtualnym polu walki. Strategiczne przyciski (WASD) zostały dodatkowo oznaczone, natomiast blok numeryczny rozszerza możliwości i zagwarantuje większą kontrolę nad rozgrywką.

ROG Gaming Center

ROG Gaming Center to kompleksowe narzędzie pozwalające w prosty i prędki sposób zarządzać najważniejszymi funkcjami laptopa - pozwala na dostęp do informacji systemowych, przypisywanie skrótów klawiaturowych, zarządzanie ustawieniami audio, a także nagrywanie rozgrywki.

GameFirst III

technika GameFirst III optymalizuje przepływ danych w sieci podczas grania. Oprogramowanie dba o to, żeby wszelkie informacje związane z rozgrywką miały najwyższy priorytet - dzięki czemu rośnie płynność i prędkość grania.

Audio Wizard i system audio ICEpower

Oprogramowanie ROG AudioWizard pozwala w szybki i prosty sposób wybrać jeden z pięciu predefiniowanych trybów odtwarzania dźwięku, przypasowanych do solidnych rodzajów rozgrywki. Na dodatek realne jest przypasowanie każdego z gotowych scenariuszy dźwiękowych do własnych preferencji i upodobań, w taki sposób, by czerpać z rozgrywki jak najwięcej przyjemności. System audio w modelu Strix GL502 to efekt współpracy firmy Asus ze specjalistami z Bang & Olufsen ICEpower. Dzięki progresywnemu procesowi przetwarzania dźwięku udało się uzyskać czyste i wyraziste brzmienie oraz głębsze i mocniejsze basy.

Hyper Cool Duo-Copper

System chłodzenia Hyper Cool Duo-Copper to nowoczesna kompozycja tworzona z myślą o najnowszej generacji procesorach i układach graficznych. Konstrukcja obejmuje system rurek, a także układ podwójnego wentylatora do niezależnego chłodzenia CPU i GPU. Nowoczesna technologia uniemożliwia przegrzewaniu się elementów, co w wyniku czego pozwala zachować wydajność i efektywność działania poszczególnych podzespołów.