Asus GL503VM-FY077T promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus GL503VM-FY077T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5999.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS ROG Strix GL503VM-FY077T
5999.99
Media Expert
Laptop ASUS ROG Strix GL503VM-FY077T
5999.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta GL503VM-FY077T

Opis

ROG Strix GL503 zapewnia Ci wszystkie konieczne narzędzia żeby wspiąć się na jeszcze wyższy poziom gamingu. Proponując mocny procesor Intel® Core™ i7, kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1060 i Windows 10, notebook Strix GL503 ofiaruje Ci wszystko, co jest potrzebne, aby pokonać pozostałych graczy.

Zatem zaopatrz się w sprzęt i przygotuj na zwycięstwo! NAJNOWSZY ROG STRIX innowacyjnE DZIEŁO SZTUKI W CZERNI I CZERWIENI Najnowszy laptop Strix GL503 oferuje zarówno świetny wygląd, jak i ogromną efektywność.

Jego subtelna pokrywa z wykończeniem ze szczotkowanego metalu odzwierciedla wewnętrzną harmonię i wykwintnie graczy poświęconych rozgrywce – tych, którzy wiedzą jak zachować zimną krew i pełne skupienie choćby w trakcie najtrudniejszych konfrontacji.

wyśmienitA produktywnOŚĆ Zapewnij sobie płynne wrażenia gamingowe z laptopem Strix GL503! konkretny, czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7 7 generacji i karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 1060 wspólnie zapewnią Ci doskonałą wydajność, która dorówna Twoim oczekiwaniom.

Strix GL503 proponuje 16 GB szybkiej pamięci DDR4 2400 MHz – czyli więcej Ci trzeba do jednoczesnej rozgrywki i strumieniowania na żywo albo przeglądania Internetu! NIESAMOWITY OBRAZ Strix GL503 jest wyekwipowany w perfekcyjną matrycę szerokokątną, która jest choćby o 50% jaśniejsza niżeli w konkurencyjnych modelach i oferuje 100% zakresu palety odcieni sRGB – co czyni go perfekcyjnym wyborem do wszelkich gatunków gier.

Strix GL503 ponadto ROG GameVisual, łatwe w użyciu narzędzie z sześcioma presetami, które w zależności od Twoich preferencji dostosują ustawienia do całej gamy różnorodnych rodzajów gier, powiększając ostrość obrazu i sprawność wyświetlania barw.

dzięki czemu cieszysz się ostrym, przejrzystym obrazem oraz jednolitym postrzeganiem barw z każdego realnego kąta – dla wrażeń gamingowych, bliskich rzeczywistym doświadczeniom! WCIĄGAJĄCE WRAŻENIA W VR Strix GL503 jest wyekwipowany w gotową na wykorzystania VR kartę graficzną GeForce GTX 1060, która zagwarantuje płynną rozgrywkę bez zacinania się i niezapomniane wrażenia z wirtualnej rzeczywistości.

Załóż więc swój pakiet słuchawkowy i ruszaj w w pełni wciągającą podróż! technika INTELIGENTNEGO WZMOCNIENIA DŹWIĘKU Strix GL503 gwarantuje Twoim uszom niezapomniane wrażenia dźwiękowe! Zintegrowana technologia inteligentnego wzmacniacza to głośniejszy dźwięk w trakcie rozgrywki.

To nawet o 200% wyższy poziom głośności i mniejsze zniekształcenia dźwięku. System samoczynnie pilnuje i redukuje dynamiczność sygnału wejściowego, by zapobiec ewentualnym uszkodzeniom na skutek przegrzania albo przeciążenia.

OŚWIETL SYSTEM przy pomocy AURA RGB Strix GL503 wyekwipowany jest w technikę Aura RGB za pomocą której możesz w pełni przystosować oświetlenie w zależności od zapotrzebowania czy stylu gry. Świeże, dodatkowe klawisze skrótów komfortową obsługę podczas gry i szybką zmianę ustawień...