GL552VW-DM777T marki Asus - laptop promocja 2017

Cena 4299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HIDbox.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta GL552VW-DM777T

Opis

Wybierz laptop, z pomocą którego każde zadanie będzie łatwiejsze, a przeglądanie internetu - jeszcze przyjemniejsze. Asus GL552VW-DM777T - to bardzo dobre działanie i bogate możliwości. Odkryj jego najważniejsze cechy!

Łączność

Połączenie z siecią WiFi oferuje Ci moduł WLAN. Warto przyjrzeć się wejściom USB - są one rozmieszczone bardzo wygodnie i zapewniają szybki przesył danych oraz komfortową synchronizację innych urządzeń (jak odtwarzacz mp3). Dużo możliwości daje także czytnik kart SD, który może okazać się przydatny np. do kopiowania zdjęć z aparatu, czy smartfona.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

Przyzwoita długość pracy baterii to zasługa dosyć pojemnej baterii, zastosowanej w tym modelu.

Podsumowanie

Komputer Asus GL552VW-DM777T, to przykład solidnego i dobrego laptopa, którego komponenty powinny z nawiązką wystarczyć do normalnej, codziennej pracy i rozrywki. Mobilne urządzenie, dzięki któremu możemy stale być "w sieci", pozwoli nam na bezproblemową pracę oraz przechowywanie wielu gigabajtów danych. Specyfikacja techniczna oraz cena urządzenia, nakazuje brać je pod uwagę, gdy akurat nosimy się z zamiarem zakupu takiego sprzętu.