Asus VivoBook N580VD-E4624T promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Asus VivoBook N580VD-E4624T oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS VivoBook Pro N580VD-E4624T
3899.00
Avans.pl
Laptop ASUS VivoBook Pro N580VD-E4624T
3899.00
Media Expert
Laptop ASUS VivoBook Pro N580VD-E4624T + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
3899.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta N580VD-E4624T

Opis

ASUS VivoBook Pro 15 to smukły i lekki laptop o wysokiej skuteczności z procesorem Intel® Core™ 7. Generacji. Wyekwipowany jest w ekran ze 100% paletą barw sRGB, wysokiej jakości kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050 oraz system audio wykonany wspólnie z ekspertami z producenta Harman Kardon, jak też najnowsze technologie chłodzenia i prędkiego ładowania.

Piękno Aluminiowy design Każdy VivoBook Pro 15 stworzony jest z wysokoodpornościowego aluminium, przechodzącego poprzez serię szczegółowych procesów technicznych w celu osiągnięcia smukłej i wyszukanej formy końcowej.

Dzięki przekrojowi o rozmiarze 19,2 mm oraz wadze zaledwie 2 kg VivoBook Pro 15 raduje się pozycją najsmuklejszego i najlżejszego modelu w linii VivoBook. Wydajność Niesamowita, gamingowa grafika NVIDIA® wyekwipowany w NVIDIA® GeForce® GTX 1050 VivoBook Pro 15 jest w stanie dostarczyć idealną grafikę, nieprzeciętną do grania, oglądania filmów lub edycji materiałów.

ponadto łatwo poradzi sobie z choćby najszczególniej wymagającymi zadaniami graficznymi. Produktywność Inteligentne podwójne wiatraki VivoBook Pro 15 wykorzystuje inteligentny system chłodzenia w celu zapewnienia płynnego i zrównoważonego działania w trakcie przetwarzania wielu procesów jednocześnie albo maratonów rozgrywkowych.

Inteligentny projekt podwójnych wiatraków gwarantuje osiem samoczynnie ustawianych prędkości, aby zagwarantować maksymalne efekty chłodzenia przy minimalnym poziomie hałasu. Kompaktowy, hiperchłodny, dwuwentylatorowy moduł termalny wykorzystuje rurki cieplne i wiatraki, by niezależnie powiększać produktywność procesora i karty graficznej.

Realistyczna grafika Rozdzielczość 4K UHD zapewniająca niesamowite widoki VivoBook Pro 15 łączy w sobie zoptymalizowany sprzęt, a także oprogramowanie, które zagwarantuje najkorzystniejszą w swojej klasie grafikę. Opcjonalny ekran 4K UHD z technologią szerokokątną, paletą barw 72% NTSC i 100% sRGB oraz technologią ASUS Splendid przekłada się na bogatsze, głębsze i dokładniejsze kolory – w każdym typu multimediów.

Niesamowity dźwięk Zanurz się w wspaniałej jakości dźwięku VivoBook Pro 15 zapewnia niesamowity system audio współtworzony z firmą Harman Kardon. Konkretne głośniki z komorami 8ccm i technologią Smart Amplifier przezroczyście czysty dźwięk choćby przy najwyższym poziomie głośności.

Dwucewkowe głośniki stereo emitują najgłośniejszy, najczystszy dźwięk możliwy dla tak lekkiego i smukłego urządzenia. Technologia ASUS Smart Amp daje VivoBook Pro 15 o 320% większą głośność, o 250% więcej basów i o 300% wyższą moc szczytową w porównaniu ze charakterystycznymi notebookami.

starannie dopracowane głośniki oznaczają dodatkowo szerszy zakres dynamiki, co z kolei przekłada się na głębszy dźwięk, który powoduje, że gry i filmy ożywają. Łączność Łączność USB Type-C™ VivoBook Pro 15 wyposażony jest w port USB 3.1 Type-C™, które wspiera transfer danych z szybkością d...