Asus P2530UJ-DM0056E promocja 2018

Cena2899.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta P2530UJ-DM0056E
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 8 GB
Grubość 2.6 cm
HDMI tak

Opis

sprawny i bezpieczny, a nadal przyjazny dla budżetu nieznacznych i przeciętnych firm. Fason i komfort Notebooki z kolekcji P posiadają profesjonalny wygląd, obudowę o szczotkowanym wykończeniu i ekran LCD z powłoką niepodatną na zarysowania.

Są użytecznie zaprojektowane i zaopatrzone w jednoczęściową klawiaturę Chiclet o skrupulatnym ustawieniu klawiszy, gwarantującym najwyższy stopień wygody. Ekran posiada matową powierzchnię, ktory uniemożliwia powstawaniu niepożąinformacji odbić i pomaga obniżać zmęczenie oczu.

subtelnie stylowy Notebooki ASUSPRO P wykorzystują jednoczęściową budowę, ktora buduje profesjonalny i delikatny wygląd Prostota designu rozciąga się choćby na spod urządzenia, eliminując nadmierne zagęszczenie elementow, a unikatowy wygląd osiągnięty pozostał dzięki wykorzystaniu stylowego wykończenia z ciemnego, szczotkowanego metalu.

komfortowa klawiatura z klawiszami numerycznymi rozszerza efektywność Notebooki ASUSPRO P wykorzystują jednoczęściową budowę, ktora wytwarza mistrzowski i subtelny wygląd Prostota designu rozciąga się choćby na spod urządzenia, eliminując nadmierne zagęszczenie elementow, a unikatowy wygląd osiągnięty pozostał dzięki wykorzystaniu stylowego wykończenia z ciemnego, szczotkowanego metalu.

Matowy ekran gwarantujący komfort oglądania Matowe ekrany notebookow ASUSPRO eliminują niechciane odblaski i redukują zmęczenie oczu. Zapobiegają również powstawaniu smug od odciskow palcow, ktore psują wygląd wyświetlanej zawartości.

poręczne oparcie nadgarstkow zapewnia wysoki komfort, dzięki czemu zezwala na optymalną produktywność. Multi-gesture touchpad - Łatwiejsze i bardziej skrupulatne przewijanie, obracanie i powiększanie Panel dotykowy rodzaju multi-touch, w ktorym zastosowano technologię ASUS Smart Gesture, zapewnia naturalną i instynktowną obsługę.

wydajniejsza praca Użytkownicy biznesowi i firmowi wymagają pokaźniejszej wydajności i skuteczności. Notebooki ASUSPRO P2420L i P2520L są nad wyraz wydajne. Każdy z nich jest wyposażony w wymienną baterię, ktora ułatwia przełączanie na zwiększoną moc obliczeniową i wykonywanie prac serwisowych i w 4 porty USB - 3 porty USB 3.0 i jeden port USB 2.0.

Wymenialna bateria i inteligentne powiadomienie o statusie zasilania Wyjmowana bateria może zostać wymieniona na opcjonalną baterię ze powiększoną żywotnością, ktora pozwala nawet na dwukrotnie dłuższą pracę.

możliwa jest rownież podmiana starej baterii na nową, jeśli jest to potrzebne. Kolekcja PU informuje użytkownika, jeśli wystąpi problem ze złączem zasilania albo jeśli zostanie ono odłączone, co minimalizuje ryzyko nagłego wyłączenia komputera lub przerwania pracy.

ASUSPRO Business Center do zarządzania PC w jednym, nietrudnym w użyciu zestawie ASUSPRO Business Center to nowa platforma, na ktorą składa się sprzęt, aplikacje i oprogramowanie sprzętowe zapewniające wysokie bezpieczeństwo i zwiększoną skuteczność.

Powstała z myślą o mniejszych przedsiębiorstwach, ktore nie mają zarządzanego środowiska IT. Ułatwia zarządzanie, umożliwiając skupienie się na prowadzeniu biznesu. Funkcja Wake-on-LAN (WOL) pozwala na włączenie komputera za pomocą prostego komunikatu sieciowego Notebooki z linii ASUSPRO P Essential posiadają na płycie głownej zastosowany moduł, ktory obsługuje funkcję Wake-on-LAN (WOL).

Pozwala ona na przywrocenie komputera ze stanu uśpienia za pomocą komunikatu sieciowego przesłanego poprzez połączenie LAN. Funkcja ta jest niezastąpiona w sytuacji zdalnej pomocy technicznej.