Asus P5430UA-FA0076R promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Asus P5430UA-FA0076R oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3649.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
ASUS P5430UA 14,1" Intel Core i5- 6200U - 8GB RAM - 256GB Dysk - Win10 Pro - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
3649.00
RTV EURO AGD
ASUS P5430UA 14,1" Intel Core i5- 6200U - 8GB RAM - 256GB Dysk - Win10 Pro - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
3699.00
OleOle!
Asus P5430UA-FA0076R W10Pro i5-6200U/8/256/Integr/14
3723.00
Vobis
P5430UA-FA0076R W10Pro i5-6200U/8/256/Integr/14
3814.85
HITECH

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta P5430UA-FA0076R

Opis

Procesor Intel Core i5- Skylake wyraziste filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach. To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą wydajność komputerów na nieprzeciętny poziom. Zastosowana technika Intel Turbo Boost automatycznie rozszerza moc w razie potrzeby.

wbudowana technika Intel RealSense zezwala na sterowanie urządzeniami przy pomocy prostych gestów i bezpieczne logowanie przez skanowanie twarzy. Dzięki zaimplementowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, wytwarzać niezwykłe prace graficzne o sporo szybciej, a także płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki.

wyświetlacz nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie. Karta graficzna z linii Intel HD Graphics 5 efektywne odtwarzanie multimediów na ekranach o wysokiej rozdzielczości. Grafika Intel HD Graphics energiczne funkcje wizualne bez konieczności instalowania osobnej karty graficznej.

Grafika Intel HD Graphics umożliwia oglądanie ulubionych filmów w perfekcyjnej jakości, wyświetlanie i edytowanie choćby najdrobniejszych szczegółów i płynną obsługę dostępnych obecnie gier jest jeszcze płynniejsze.

System Windows 10 Windows 10 to nietrudny w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa wyjątkowo ekspresowo i jednostajnie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć równocześnie choćby cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli potrzebujesz więcej miejsca albo gdy chcesz pogrupować zawartość według zastosowania, na przykład aplikacje albo gry.

Windows 10 to dodatkowo, Microsoft Edge- umożliwia sprawne surfowanie po Internecie i efektywną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje genialnie wyglądają i działają we wszelkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.

DirectX 11 To zestaw programów i bibliotek programistycznych wykonanych typowo z myślą o grach oraz multimediach. Pozwalają one na skuteczne i efektywne użycie możliwości wielordzeniowych procesorów oraz układów graficznych, zapewniając obsługę zaawansowanych technik cieniowania i teksturowania.

Dzięki nim gracze mogą radować się płynniejszą animacją i bardziej realistyczną i szczegółową grafiką. Karty graficzne, które wspierają DirectX 11 otwierają przed graczami zupełnie nowe możliwości i zapewniają dotąd nieznane, fotorealistyczne, wręcz filmowe doznania, także w trójwymiarze (do wyświetlania obrazu 3D na notebookie są także niezbędne m.in.

specjalne okulary, a także ekran LCD spełniający kryteria techniczne). Kamera internetowa z mikrofonem zastosowana kamera internetowa z mikrofonem otwiera świeże możliwości komunikacji. Pozwala organizować video chaty z rodziną albo przyjaciółmi, video konferencje ze współpracownikami lub kontrahentami, a dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu może służyć także do ochrony informacji, udostępniając tajne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.

Bluetooth Dzięki Bluetooth osiągalne jest bezprzewodowe przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami. Znamionuje się niskim poborem energii, zasięgiem choćby do 100 metrów i łatwą obsługą, nie wymagającą dopełniającego oprogramowania.

wykorzystywany m.in. W telefonach komórkowych, laptopach, tabletach, modemach, zestawach słuchawkowych, drukarkach pozwala skonsolidować urządzenia i przesłać między nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a choćby minimalne filmy.

Bluetooth wykorzystywany jest w dodatku do podłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady), dzięki którym można znacząco rozszerzyć komfort pracy z tabletem albo laptopem. Łączność Wi-Fi Jedno z najbardziej modnych rozwiązań bezprzewodowej łączności, które w zależności od standardu (b, g, n) oferuje transfer danych do 300 MBit/s.

Dzięki tak obfitej szybkości i stabilnemu połączeniu w paśmie o częstotliwość 2.4 GHz, osiągalne jest udostępnianie Internetu i tzw. Streaming danych, czyli przesyłania multimediów w czasie rzeczywistym (m.in.

filmy Full HD, gry, muzyka, wideo konferencje). Spora przystępność urządzeń wspierających ten kanon zezwala na szybkie i nietrudne zbudowanie sieci z dostępem do Internetu, równocześnie w domu, jak i biurze. Użytkownicy maszyn przenośnych (np.

laptopów, smartfonów, tabletów) mogą korzystać z umiejscowionych w pokaźniejszych miastach tzw. HotSpotów, czyli darmowego dostępu do sieci.