Asus R556LD-XO482H promocja 2017

Cena 1597.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta R556LD-XO482H
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 8
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i3
Karta graficzna GeForce GT 820M
Grubość 2.58 cm
Pamięć karty graficznej 2 GB

Opis

krystalicznie czysty obraz seria wyposażona jest w kamerę z sensorem o wysokiej czułości, który należycie sobie radzi w rozmaitych warunkach oświetleniowych - od ledwo oświetlonego pokoju do jasnych miejsc na zewnątrz.

Płynne działanie zaopatrzony we wszelkie konieczne cechy Asus na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest rewelacyjną sprzętówą równocześnie do produktywności, jak i rozrywki.

wyposażony jest w USB 3.0 o 10-krotnie szybszym transferze danych. Kolekcja ASUS daje Ci wszystko, co niezbędne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami. Niezwykły dźwięk Na większości laptopów wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z śladowych głośniczków.

w wyniku czego dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Tak jak inne notebooki w ofercie ASUS-a, zaopatrzona jest w technologię i oprogramowanie ASUS gwarantujące audio wysokiej jakości. Szybkie działanie mocny procesor Intel® Core™ i5/i7 nowej generacji przyspiesza wszystko, co robisz i gwarantuje płynny multitasking.

Jeśli chodzi o stronę wizualną, model ten wykorzystuje najnowszą grafikę Intel HD Graphics - doskonale sprawdzającą się podczas codziennego korzystania z komputera. Progresywny procesor Intel Core i3 Procesor Intel Core i3 stanowi idealne połączenie szybkości i funkcji graficznych, które dają zauważalnie inteligentną sprawność.

Jest gwarancją płynnej, a także bezproblemowej obsługi komputera i zapewnia wielowątkową obsługę aplikacji, co wyraźnie wpływa na komfort pracy. Technologia Intel Hyper-Threading pozwoli wykonywać niemało zadań jednocześnie, podnosząc znacząco efektywność i produktywniejsze wykorzystanie zasobów komputera.

zastosowany rdzeń graficzny może wyświetlać progresywną grafikę DirectX 11, a także multimedia w rozdzielczości HD, a lepsze funkcje wizualne proponują ulepszenia, dzięki którym codzienna praca albo zabawa są przyjemniejsze, łatwiejsze i szybsze.

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 820M Ciesz się laptopem o większej skuteczności, zaopatrzonym w dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce 820M, gwarantujący wyższą efektywność w lubiane gry PC. Dysponuj znakomitą wydajnością i długim czasem pracy na zasilaniu akumulatorowym - dzięki technice NVIDIA Optimus.

Układ GPU zaprojektowany pod kątem nowej architektury. Proponuje najwyższy transfer informacji w najmocniej wymagających pod względem przepustowości grach i aplikacjach 3D. DirectX 11 DirectX 11 to komplet programów i bibliotek programistycznych tworzonych w głównej mierze z myślą o grach i multimediach.

Pozwalają one na efektywne i efektywne użycie możliwości wielordzeniowych procesorów i układów graficznych, gwarantując obsługę progresywnych technik cieniowania i teksturowania. Dzięki nim gracze mogą radować się płynniejszą animacją oraz bardziej realistyczną i detalową grafiką.

Karty graficzne, które wspierają DirectX 11 otwierają przed graczami zupełnie nowe możliwości i zapewniają dotąd nieznane, fotorealistyczne, wręcz filmowe doznania, także w trójwymiarze (do wyświetlania obrazu 3D na notebookie są ponadto potrzebne m.in.

specjalne okulary, a także wyświetlacz LCD spełniający wymagania techniczne). Karta graficzna Intel HD Graphics 4400 Układ graficzny Intel HD Graphics 4400 pozwala na granie w popularne i zaawansowane gry na poziomie zbliżonym do podstawowych zewnętrznych kart graficznych.

Wspiera również wyświetlanie i edycję materiałów video HD, abyś realizował na ogół wykonywane zadania efektywniej. Szybsze wyświetlanie treści i bardziej złożone funkcje cieniowania zapewniają niewiarygodnie dynamiczne i realistyczne doznania w grach, gwarantując jednocześnie dużą energooszczędność.

wbudowana technologia Intel Clear Video HD koryguje wyświetlany obraz i redukuje szumy, tak abyś mógł cieszyć się niespotykanymi efektami wizualnymi. System Windows 8.1 Windows 8.1 przywita Cię aktywnym i przepięknym ekranem startowym z specyficznymi kafelkami, które połączone są z kontaktami, aplikacjami albo czymkolwiek innym, co jest dla Ciebie ważne.

Zaprojektowany na nowo, zezwala na pełną personalizację, uruchamia się wyjątkowo szybko, działa zrównoważenie i zagwarantuje intuicyjną obsługę. Wyprodukowany zarówno do pracy, jak i zabawy otwiera przed Tobą świeże możliwości, oszczędza czas i daje natychmiastowy dostęp do najważniejszych dla Ciebie danych i aplikacji.

Dowiedz się więcej w Windows 8.1 Złącze HDMI Oglądaj filmy i zdjęcia w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD lub na obszernym ekranie przy wykorzystaniu projektora. Cyfrowy przekaz zagwarantuje najwyższą jakość obrazu.

Złącze USB 3.0 Uniwersalne złącze, które zapewnia prędki transfer danych (choćby 10x szybszy niżeli w wersji 2.0) do lub z maszyn peryferyjnych i pozwala na ich zasilanie. Dzięki niemu błyskawicznie przeniesiesz dane na pendrive'a lub zewnętrzny dysk, skopiujesz zdjęcia z aparatu i podłączysz drukarkę albo myszkę.

Dzięki powiększonemu natężeniu prądu (do 900 mA) możliwe jest dodatkowo szybsze ładowanie podłączonych maszyn (np. Akumulatora telefonu komórkowego). Kanon jest wstecznie kompatybilny z wersją 2.0. Kamera internetowa z mikrofonem zastosowana kamera internetowa z mikrofonem otwiera nowe możliwości komunikacji.

Pozwala organizować wideo chaty z rodziną albo przyjaciółmi, video konferencje ze współpracownikami albo kontrahentami, a dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu może służyć także do ochrony danych, udostępniając tajne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.

Bluetooth Dzięki Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie informacji między urządzeniami. Cechuje się niskim poborem energii, zasięgiem choćby do 100 metrów oraz łatwą obsługą, nie wymagającą dodatkowego oprogramowania.

użytkowany m.in. W telefonach komórkowych, notebookach, tabletach, modemach, pakietach słuchawkowych, drukarkach pozwala zjednoczyć urządzenia i przesłać pomiędzy nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a choćby śladowe filmy.

Bluetooth wykorzystywany jest jeszcze do przyłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady), dzięki którym można znacząco rozszerzyć komfort pracy z tabletem albo laptopem. Łączność Wi-Fi Jedno z najmocniej lubianych rozwiązań bezprzewodowej łączności, które w zależności od standardu (b, g, n) proponuje transfer informacji do 300 MBit/s.

Dzięki tak wielkiej prędkości i jednostajnemu połączeniu w paśmie o częstotliwość 2.4 GHz, realne jest udostępnianie Internetu oraz tzw. Streaming informacji, czyli przesyłania multimediów w czasie rzeczywistym (m.in.

filmy Full HD, gry, muzyka, video konferencje). Znaczna przystępność maszyn wspierających ten standard pozwala na szybkie i nietrudne zbudowanie sieci z dostępem do Internetu, równocześnie w domu, jak i biurze. Użytkownicy maszyn przenośnych (np.

notebooków, smartfonów, tabletów) mogą korzystać z umiejscowionych w pokaźniejszych miastach tzw. HotSpotów, czyli bezpłatnego dostępu do sieci.