Asus R556LD-XO482H promocja 2017

Cena 1597.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta R556LD-XO482H
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 8
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i3
Karta graficzna GeForce GT 820M
Grubość 2.58 cm
Pamięć karty graficznej 2 GB

Opis

Dzięki temu komputerowi Twoja praca może być przyjemniejsza, a dobra zabawa jeszcze bardziej wciągająca. Asus R556LD-XO482H cechuje przede wszystkim multimedialność i funkcjonalność. Sprawdź, na co go stać!

Łączność

Połączenie z siecią WiFi możesz nawiązać wykorzystując moduł WLAN. W przewodowym łączeniu się z internetem pomocna okaże się karta sieciowa. Dla Twojej wygody wejścia USB rozmieszczono w taki sposób, żeby były jak najbardziej dostępne. Na dodatek bardzo pomocny może okazać się też czytnik kart SD.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

W zestawie znajduje się bateria, która jest odpowiednia do przedziału cenowego całego urządzenia - nie powinieneś być rozczarowany.

Wymiary

Jego waga to mniej więcej 2.5 kg.

Podsumowanie

Opisywany laptop to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują sprawnego i szybkiego urządzenia. Model, dzięki swoim parametrom i wydajnej baterii, pozwala na płynną pracę przez wiele godzin. Komponenty bazowe wystarczają do pracy biurowej, a także wystarczą do rozrywki audiowizualnej. Jeśli więc potrzebujesz przenośnego komputera, rozważ wybór modelu R556LD-XO482H.