Asus UX360CA-C4150T promocja 2018

Cena2699.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta UX360CA-C4150T
Przekątna ekranu 13.3 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 4 GB

Opis

Zupełnie nowy ASUS Zenbook Flip UX360 ZenBook Flip łączy w sobie stylowe wyrafinowanie ZenBooka z wygodą i wszechstronnością obrotowego ekranu 360°. Ultra-smukły i ultra-lekki konwertowalny laptop jestergonomicznym tabletem - może być z Tobą wszędzie i przez cały czas.

Procesor Intel® Core zezwala na realizowanie wszystkich codziennych zadań prosto, a niezwykła bateria wystarcza na długi czas pracy! Smukły, stylowy i wyszukany ZenBook Flip to ponadczasowe wykwintne arcydzieło, drobiazgowo wytwarzane z litego aluminium.

obudowa posiadająca zaledwie 13,9 mm w połączeniu z piórkową wagą 1,3 kg – powoduje, że jest urządzeniem w 100% mobilnym. Metalowe wykończenie, z kultowym wzorem koncentrycznych kręgów. Niewiarygodnie prędki, w całości wyciszony.

ZenBook Flip składa się wyłącznie z najkorzystniejszych części. Zaopatrzony w szybką pamięć RAM, superszybki dysk i najnowszy procesor Intel Core. Laptop ZenBook Flip może wykonać wszystkie zadania, jakie przed nim postawisz – a nawet więcej!

A jego przemyślana budowa bez wentylatora to mniej rozpraszania uwagi: ZenBook Flip ma specjalną, ultra-smukły (0,5 mm średnicy) heatpipe produkowany ze stopu chromu i miedzi, który pozwala na skuteczne wykonanie pracy w błogiej ciszy, nawet przy pełnej mocy.

Pisz wygodnie Pisanie na klawiaturze nie musi być męczące. Jednoczęściowa klawiatura notebooka ZenBook Flip to arcydzieło poręcznego wzornictwa, zapewniające największą w swojej klasie przyjemność pisania.

Pełnowymiarowe klawisze posiadają zoptymalizowany skok 1,5 mm, co zapewnia komfort pisania jak na komputerze stacjonarnym. A gdy przełączysz się na funkcję tabletu, klawiatura i panel dotykowy automatycznie się blokują!

SonicMaster, dla niesamowitych wrażeń dźwiękowych Niesamowity dźwięk za każdym razem był cechą rodziny ZenBook. Opracowana we współpracy zespołu ASUS Golden Ear i ICEpower® technika ASUS SonicMaster, tworzy najszczególniej niesamowity dźwięk w laptopie.

dostosowanie najkorzystniejszego sprzętu i sprytnie zaprojektowanego oprogramowania, zagwarantuje użytkownikom notebooka ZenBook Flip najkorzystniejsze wrażenia dźwiękowe. Wytwarzany dla wymagających ZenBook Flip UX360CA pozostał produkowany do stylu życia w podróży i zaopatrzony w energooszczędny procesor Intel Core, a także akumulator litowo-polimerowy o wielkiej objętości, który zagwarantuje zasilanie nawet do 12 godzin między kolejnymi ładowaniami.

Tak więc nawet długi lot międzykontynentalny nie stanowi dla ZenBook Flip dużego problemu.