HP 1JN20EA promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem HP 1JN20EA oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3469.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
HP OMEN 15T-AX200 i7-7700HQ 8G WIN10 GTX1050 15.6(1920x1080) BT kamera podświetlana klawiatura NVIDIA 2GB
3469.00
HITECH
HP OMEN 15-ax204nw 1JN20EAR
4299.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL
HP OMEN 15-ax204nw 1JN20EA
4299.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 1JN20EA
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 2 GB

Opis

To nowy świat gier, w którym konkurencja jest zacięta, lecz zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki. Wyekwipowany w produktywny osprzęt i znamionujący się zadziornym wyglądem notebook OMEN jest gotowy do walki za każdym razem i wszędzie.

Sięgnij po to, co Ci się należy. Nastaw się na sukces Karta graficzna NVIDIA® GTX™ oraz procesor Intel® Core pozwolą Ci przygotować się na każde wyzwanie, w tym na najmocniej wymagające gry AAA. Tworzony by dominować Możesz grać zarówno w domu, jak i w podróży dzięki agresywnej, cieńszej konstrukcji, a także podświetlanej na czerwono klawiaturze Dragon.

precyzyjna nawigacja Rozwiązanie HP Imagepad powoduje, iż nawigacja na ekranie jest nietrudna i instynktowna. Dzięki obsłudze gestów z zastosowaniem nawet czterech palców można w bardziej naturalny sposób korzystać ze wszelkich treści.

wyraźny widok wszystkich osób w pomieszczeniu duży, 88-stopniowy kąt widzenia zezwala na rozmowy video z całą rodziną albo współpracownikami w sali konferencyjnej z przejrzyście czystymi szczegółami dzięki zaawansowanemu czujnikowi BSI w tej kamerze HP Wide Vision HD.

wyjątkowo bogaty dźwięk Najnowocześniejszy system Bang & Olufsen gwarantuje realistyczną rozrywkę dzięki dźwiękowi, który można poczuć. Obudź swoje zmysły wyśmienitym dźwiękiem z komputera, dobranym we współpracy z ekspertami z marki Bang & Olufsen.

znaczny dźwięk. Dźwięk pokaźnej mocy System HP Audio Boost z technologią inteligentnego wzmacniania dźwięku gwarantuje głośny, czysty i aktywny dźwięk. Procesor Intel Core i7 Intel Core i7 nowej generacji to najwyższa realna moc, która wyznacza granice progresywnej technologii.

zezwala na obsługę nawet najistotniej wymagających zadań i najnowszych gier. Zaimplementowana postępowa technologia Intel Hyper-Threading pozwala na obsługiwanie dwóch wątków naraz przez każdy rdzeń procesora, zwiększając płynność pracy wielozadaniowej.

Układ graficzny Intel zagwarantuje wyjątkowe efekty wizualne w grach i przyspiesza progresywną obróbkę filmów i zdjęć. A dla ekstremalnych zastosowań możesz przekraczać granice dzięki podkręcaniu, osiągając niezrównane wyniki.

Intel Core i7 szóstej generacji – dla tych, którzy wiedzą, co to znaczy prawdziwa moc. System Windows 10 Windows 10 to nietrudny w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa stanowczo momentalnie i zrównoważenie, ma więcej zastosowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie choćby cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli Ci trzeba więcej miejsca albo gdy chcesz pogrupować zawartość według wykorzystania, na przykład aplikacje albo gry.

Windows 10 to ponadto, Microsoft Edge- zezwala na efektywne surfowanie po Internecie i sprawną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje nieprzeciętnie wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.

Złącze HDMI Oglądaj filmy i zdjęcia w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD albo na sporym ekranie przy wykorzystaniu projektora. Cyfrowy przekaz gwarantuje najwyższą jakość obrazu.

Kamera internetowa z mikrofonem zastosowana kamera internetowa z mikrofonem otwiera nowe możliwości komunikacji. Pozwala organizować wideo chaty z rodziną albo przyjaciółmi, video konferencje ze współpracownikami albo kontrahentami, a dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu może służyć dodatkowo do ochrony informacji, udostępniając poufne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.

Bluetooth Dzięki Bluetooth osiągalne jest bezprzewodowe przesyłanie informacji pomiędzy urządzeniami. Znamionuje się niskim poborem energii, zasięgiem nawet do 100 metrów, a także łatwą obsługą, nie wymagającą dopełniającego oprogramowania.

stosowany m.in. W telefonach komórkowych, notebookach, tabletach, modemach, kompletach słuchawkowych, drukarkach pozwala zespolić urządzenia i przesłać pomiędzy nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a choćby niewielkie filmy.

Bluetooth używany jest także do podłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady), dzięki którym można znacząco zwiększyć komfort pracy z tabletem albo laptopem. Łączność Wi-Fi Jedno z najmocniej lubianych rozwiązań bezprzewodowej łączności, które w zależności od standardu (b, g, n) proponuje transfer danych do 300 MBit/s.

Dzięki tak dużej prędkości i stabilnemu połączeniu w paśmie o częstotliwość 2.4 GHz, realne jest udostępnianie Internetu, a także tzw. Streaming informacji, czyli przesyłania multimediów w czasie rzeczywistym (m.in.

filmy Full HD, gry, muzyka, video konferencje). Wielka przystępność urządzeń wspierających ten kanon umożliwia prędkie i proste zbudowanie sieci z dostępem do Internetu, jednocześnie w domu, jak i biurze. Użytkownicy maszyn mobilnych (np.

laptopów, smartfonów, tabletów) mogą korzystać z umiejscowionych w większych miastach tzw. HotSpotów, czyli darmowego dostępu do sieci.