HP Pavilion 2CU27EA promocja 2018

Cena2799.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 2CU27EA
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 2 GB

Opis

Domowy komputer przenośny HP Pavilion - 15-cc502nw. Twórz i udostępniaj wszystko, co lubisz, dzięki laptopowi pełnemu mocnych funkcji. Nowy notebook Pavilion podkreśla się postępowym, wysmakowanym wyglądem i zachowuje wspaniałą równowagę między wydajnością i stylową formą.

Pozytywne wibracje. Wyjątkowe zdobienia, tekstura i dwutonowa kolorystyka nadają temu laptopowi postępowy i wytworny wygląd, a każdy szczegół – od podnoszonej klawiatury po odważne wzornictwo – pozostał zaprojektowany, aby zapewnić wygodę stosowania w atrakcyjnym stylu.

konkretny dźwięk genialnej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technice HP Audio Boost i tuningowi wykonanemu poprzez fachowców z B&O PLAY możesz radować się bogatym, naturalnym brzmieniem. Niech dźwięk Cię poruszy.

wyświetlacz Full HD Usiądź komfortowo i ciesz się klarownie czystym obrazem dzięki genialnej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru. Procesor Intel Core i5 wyraźne filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach.

To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą sprawność komputerów na niespotykany poziom. Wbudowana technologia Intel Turbo Boost samoczynnie rozszerza moc w razie zapotrzebowania. Zastosowana technika Intel RealSense pozwala na sterowanie urządzeniami przy pomocy prostych gestów oraz bezpieczne logowanie poprzez skanowanie twarzy.

Dzięki zastosowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, wytwarzać niezwykłe prace graficzne o mnóstwo szybciej, a także płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki. Wyświetlacz nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie.

System Windows 10 Windows 10 to prosty w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa stanowczo szybko i jednostajnie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie nawet cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli Ci potrzeba więcej miejsca albo gdy chcesz pogrupować zawartość według zastosowania, na przykład aplikacje albo gry.

Windows 10 to też, Microsoft Edge- pozwala na produktywne surfowanie po Internecie i sprawną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje nieprzeciętnie wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.

Złącze HDMI Oglądaj filmy i fotografie w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD lub na dużym ekranie przy wykorzystaniu projektora. Cyfrowy przekaz gwarantuje najwyższą jakość obrazu.

Kamera internetowa z mikrofonem zaimplementowana kamera internetowa z mikrofonem otwiera świeże możliwości komunikacji. Pozwala organizować wideo chaty z rodziną lub przyjaciółmi, video konferencje ze współpracownikami albo kontrahentami, a dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu może służyć dodatkowo do ochrony danych, udostępniając poufne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.

Bluetooth Dzięki Bluetooth osiągalne jest bezprzewodowe przesyłanie danych między urządzeniami. Znamionuje się niskim poborem energii, zasięgiem choćby do 100 metrów oraz łatwą obsługą, nie wymagającą uzupełniającego oprogramowania.

wykorzystywany m.in. W telefonach komórkowych, laptopach, tabletach, modemach, zestawach słuchawkowych, drukarkach pozwala złączyć urządzenia i przesłać między nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a nawet małe filmy.

Bluetooth wykorzystywany jest również do podłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady),