HP K9L33EA promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem HP K9L33EA oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1449.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
HP ChromeBook 14 G3 K9L33EA
1449.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL
HP ChromeBook 14 G3 K9L33EAR
1449.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta K9L33EA
Przekątna ekranu 14 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
Dysk twardy 32 GB
Pamięć RAM 4 GB
Częstotliwość procesora 2.6 GHz
Grubość 1.78 cm

Opis

Oto najbardziej innowacyjny procesor mobilny na świecie. To niewiarygodne połączenie 192 superkomputerowych rdzeni GPU, niesamowitej sprawności graficznej, a także nieszablonowej energooszczędności. Układ ten przesuwa granice możliwości w zakresie mocy obliczeniowej procesorów mobilnych.

najszczególniej innowacyjnY
mobilnY UKŁAD GRAFICZNY

Układ Tegra K1 oparty jest na tej samej architekturze NVIDIA Kepler™, która stanowi serce najmocniej ekstremalnych gamingowych komputerów PC, a także najszybszego superkomputera w Stanach Zjednoczonych. Jest to pierwsza na świecie mobilna technika, oferująca możliwości znane z konsol i komputerów PC, zapewniając pełną obsługę takich gamingowych technice, jak DirectX 11, OpenGL 4.4 i teselacja - wszystko wprost na Twej rąk. Jest to także pierwszy procesor mobilny, gwarantujący obsługę silnika Unreal Engine - najnowszego dzieła marki Epic, na którym oparte są gry kolejnej generacji.

specyficznE, świeże WRAŻENIA NA PLATFORMIE przenośnEJ

Tegra K1 to jedyny mobilny układ GPU, zapewniający obsługę NVIDIA CUDA® - najistotniej postępowej w branży architektury obliczeniowej dla układów GPU. Dzięki czemu możesz dzisiaj oczekiwać bardziej wciągających wrażeń na platformie mobilnej, począwszy od rzeczywistości zwiększonej i rozpoznawania twarzy, po aplikacje samochodowe, takie jak wykrywanie przeszkód i spersonalizowane wyświetlacze przezierne. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

rewolucyjnA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Po raz pierwszy możesz radować się nieszablonową sprawnością układu GPU, bez negatywnego wpływu na zużycie energii. Graj, przeglądaj, oglądaj i twórz, korzystając z niewiarygodnej efektywności najbardziej zaawansowanej i ekologicznej architektury mobilnej.

nieprawdopodobnie nowoczesny procesor mobilny właśnie staje się rzeczywistością. Dowiedz się jak i dlaczego sięgamy po jedne z najmocniej zaawansowanych technologii podczas prac nad układem Tegra K1.

TEGRA K1 - najszczególniej innowacyjnY
PROCESOR mobilnY NA ŚWIECIE

Nowy, innowacyjny procesor Tegra K1 wyposażony jest w ten sam, wysokowydajny, energooszczędny, oparty na architekturze NVIDIA Kepler™ układ GPU, który jest stosowany w najszybszych na świecie superkomputerach i gamingowych systemach PC. Oznacza to, iż dysponując dowolnym urządzeniem mobilnym z układem Tegra K1 możesz dzisiaj liczyć na jeszcze bardziej zdumiewającą produktywność graficzną, konkretną moc obliczeniową oraz prawdziwie specyficzne funkcje.

    • Oparty na architekturze NVIDIA Kepler™ układ GPU, wyposażony w 192 rdzenie przetwarzające NVIDIA CUDA® - Ciesz się niesamowitym wachlarzem najnowocześniejszych możliwości w zakresie mobilnego gamingu, fotografii, mediów i Sieci, dzięki architekturze NVIDIA Kepler - pierwszej architekturze GPU, użytkowanej jednocześnie w superkomputerach, jak i komputerach PC oraz urządzeniach przenośnych. To rewolucyjne połączenie zapierającej dech w piersiach efektywności graficznej i rewolucyjnej energooszczędności.
  • Oparty na czterordzeniowej architekturze NVIDIA 4-Plus-1™ układ CPU ARM® Cortex™-A15 - Procesor Tegra K1 wykorzystuje zaawansowany układ CPU ARM Cortex A15, plus asygnowany oszczędzaniu energii akumulatora rdzeń trzeciej generacji, aby zapewnić rekordowo wysoką sprawność i długi czas pracy przy zasilaniu akumulatorowym. Zmienna architektura SMP (Symmetric Multi-Processing) marki NVIDIA pozwala na korzystanie w razie potrzeby z czterech wydajnych rdzeni do maksymalnej akceleracji wymagających zadań, dzięki niezależnemu i samoczynnemu włączaniu bądź wyłączaniu poszczególnych jednostek stosownie do bieżącego obciążenia.