HP Pavilion M1M22EA promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem HP Pavilion M1M22EA oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
HP Pavilion 15-ab085nw M1M22EA
1999.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL
HP Pavilion 15-ab085nw M1M22EAR
1999.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta M1M22EA
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 8
Pamięć RAM 1 GB

OpisHP Pavilion 15-ab to grupa notebooków przeznaczonych dla użytkowników domowych. Komputery te to doskonała równowaga pomiędzy wzornictwem, skutecznością, mobilnością i efektywnością. Żywe oraz teksturowana, zapobiegająca powstawaniu odcisków palców powierzchnia zapewnią Ci bardzo stylowy wygląd.
notebook powstał z myślą o ludziach młodych, choć odnajdzie zapewne swoich wielbicieli wśród starszego grona odbiorców.
Wybierz jeden kolor z bogatej palety odcieni i przekonaj się, jak zmieni się Twoje życie. Firma przewidział siedem odcieni obudów, biały, niebieski, metaliczny, różowy, czerwony, czarny i fioletowy.
Notebooki z linii HP 15-ab to grupa notebooków z matrycą 15,6" i rozdzielczością 1366 x 768 lub FullHD 1920 x 1080. Ekrany z niższą rozdzielczością tworzone są w technologii BrightView ulepszającą jasność i zapewniającą obszerniejszą głębię odcieni. Ekrany FullHD posiadają matrycę z warstwą antyrefleksyjną, które wpływają na ulepszony komfort pracy eliminując refleksy i odbicia które występują w wykorzystanych połyskujących matrycach.

nowe materiały i nie znaczna matryca powodująnotebook jest pokaźnie lżejszy od swoich poprzedników i waży zaledwie 2,29 kg. Dla tej wielkości wynajdziemy również pełną gamę toreb i pokrowców, 15.6" to najszczególniej lubiana wielkość matrycy zapraszamy do działu akcesoria aby dobrać kolorystycznie pasujące akcesoria.

W zależności od preferencji użytkownika marka przewidział konfiguracje zarówno z procesorami AMD jak i Intel Core. Użycie najnowszych procesorów sprawiło iż spadło zapotrzebowanie na energię co pokaźnie wydłużyło pracę notebooka na baterii. Firma do tego modelu przewidział baterię cztero komorową o objętości 41 Wh.

najistotniejsze konfiguracje z procesorami Intel Core i5 i i7 spotkać możemy z zewnętrznymi układami graficznymi marki GeForce Nvidia 940M z 4 GB asygnowanej pamięci DDR3L. Pozostałe konfiguracje posiadają układy graficzne z dwoma gigabajtami pamięci asygnowanej albo zintegrowane grafiki z procesorem.

notebook HP 15-ab posiada pełnowymiarową klawiaturę wyspową, z odizolowaną klawiaturą numeryczną. Na wbudowanej klawiaturze pisze się bardzo wygodnie. Klawiatura numeryczna szczególnie pomaga w pracach biurowych, ułatwia pisanie jak i wypełnianie trudnych arkuszy kalkulacyjnych. W laptopie znajduje się na dodatek tzw. Imagepad z obsługą gestów wielopunktowych.

W najnowszych systemach operacyjnych winows 8 / 10 gestami które typowo wykorzystujemy to przewijanie, rozszerzanie czy obracanie które wykonujemy dwoma palcami, jeden palec pozostaje w rogu touchpada a drugim wykonujemy ruch okręgu po touchpadzie to naprawdę proste i skuteczne rozwiązanie pozwala na odczuwanie obszerniejszego komfortu przy pracach z laptopami HP wyekwipowanymi w powyższą funkcjonalność.

Na porty w które Pavilion 15-ab został wyekwipowany składają się: trzy USB gdzie dwa porty to USB 3.0 i jeden port USB 2.0. Port USB 3.0 zezwala na szybką transmisję między dwoma urządzeniami. Port USB 3.0 także pokaźniejsze natężenie prądu w stosunku do gniazda USB 2.0 co sprawi, iż w przyszłości nie będzie konieczne wyposażanie niektórych sprzętów, np. Twardych dysków USB 3.0, w zewnętrzne zasilacze ani w specjalne kable USB z dwoma wtyczkami, które zajmują aż dwa porty USB w komputerze, by zapewnić wystarczające zasilanie konkretnego urządzenia.

Port HDMI za pomocą którego możemy podłączyć notebook do telewizora albo rzutnika i radować się swoją prezentacją na wielkim ekranie.

notebook HP 15-ab posiada jedno gniazdo mini-Jack które w zależności od potrzeb zmienia się z słuchawek na mikrofon, gniazdo sieciowe RJ45, oraz czytnik kart pamięci z obsługą podstawowych formatów SD, SDHC, SDXc.

Za dźwięk w laptopie odpowiedzialne są dwa zastosowane głośniki stereo z systemem B&O. Po szczególnie udanej współpracy HP z firmą znanego muzyka dr Dre powstał nowoczesny systemem beats audio - seryjnie montowany w notebookach tego producenta.
HP postanowiło dalej iść w kierunku prawidłowego dźwięku i nawiązało współprace z renomowaną firmą Bang & Olufsen. Bang & Olufsen jest cenionym liderem na całym świecie w dziedzinie technologii audio i video, posiada 90-letnie doświadczenie w branży akustycznej i jakości dźwięku. Marka Bang & Olufsen pojawi się w modelach HP Spectre, OMEN, ENVY, natomiast producent B&O play pojawi się w modelach HP Pavilion i tabletach.

W zależności od konfiguracji modelu HP 15-ab posiada już wbudowaną technologie bezprzewodowego przesyłania plików medialnych za pomocą modułu Bluetooth. Technologia ta zezwala na zamianę plików z innymi urządzeniami bezprzewodowo do odległości 10m. Technologia powyższa korzysta z fal radiowych w paśmie ISM 2,4 GHz, zaś szybkość przesyłania informacji zależy od typu nadajnika i tak moduły Bluetooth w wersji 4.0 mogą przesyłać pliki z szybkością do 1 Mb/s.

pokrywa notebooka HP Pavilion 15-ab łączy w sobie dwa rodzaje powierzchni. Powierzchnia pulpitu roboczego. Jest nad wyraz gładka, co wyjątkowo upraszcza utrzymanie czystości urządzenia. Jest w odcieniu grafitowym i wyglądem przypomina szczotkowane aluminium. Pokrywa zewnętrzna jest gładka w jednolitym odcieniu. Notebook godny polecenia dobry stosunek ceny do oferowanych możliwości, szczególnie dla użytkowników domowych i uczniów.