HP ProBook P4N84EA promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem HP ProBook P4N84EA oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
HP ProBook 430 G3 P4N84EAR
2399.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL
HP ProBook 430 G3 P4N84EA
2449.00
SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta P4N84EA
Przekątna ekranu 13.3 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
Pamięć RAM 1 GB

Opisnotebook HP linii ProBook 430 w wersji G3 to znakomite narzędzie dla rozwiązań biznesowych. Obudowa minimalna, z kompozytów aluminiowych, laptop staje się nad wyraz mobilny i zawiera się w śladowej nawet aktówce. Podstawowy zestaw portów, pełnowymiarowa klawiatura, oraz lekka pokrywa - sprawiająlaptop typowo wybierany jest poprzez przedsiębiorców, architektów, przedstawicieli handlowych, ludzi związanych z branżą reklamową i przez studentów.

HP 430 G3 to kontynuacja linii modelowej, tak więc utrzymano stylistykę podobną do poprzednich modeli 430 G1 i G2.
obudowa laptopa składa się z czarnej klapy i metalicznego pulpitu roboczego. Klapa matrycy pokryta jest czarny materiałem przypominającym trochę w dotyku gumę.
elementy pokrywy są prawidłowo spasowane z sobą, nie skrzypią i nie uginają się pod naciskiem. Stonowany wygląd notebook wygląda bardzo profesjonalnie i widaćproducent zadbał o jakość i trwałość, kierując tę propozycję do bardziej wymagającego odbiorcy.

firma do tego modelu, na chwilę obecną, przewidział wyłącznie jedną matrycę o wymiarze 13.3 cala - 33,8 cm. Jest to kompromis pomiędzy komfortem pracy a mobilnością. Rozdzielczość matrycy to 1366 x 768. Matryca oczywiście jest matowa jak w każdym notebookie kolekcji ProBook. Matryca matowa przydaje się gdy potrzebujemy popracować na zewnątrz poza biurem czy mieszkaniem, matryce te nie odbijają światła i do tego niwelują wszystkie refleksy świetlne które wpływają na zmęczenie, ból głowy lub zmęczenie oczu.

Wnętrze laptopa HP ProBook to procesory Intel szóstej generacji. Intel Core i3-6100, i5-6200, i7-6500. Wszystkie te procesory mają zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics 520. Nie jest to karta graficzna, która upora się z najnowszymi grami, jednakże nadzwyczajnie sprawdza się w pracy biurowej, a co za tym idzie cechuje się niskim poborem mocy, co zezwala na wyraźnie dłuższą pracę na baterii.
Wszystkie konfiguracje posiadają akumulator 4-ogniwowy, litowo-jonowy, 44 Wh. Który umożliwia pracę choćby do 9 godzin na WiFi (oczywiście czas pracy uzależniony jest od konfiguracji i ustawień personalnych systemu). Marka podajelaptop 430 w wersji G3 może pracować na baterii do 15 godzin.

Hp 430 G3 posiada dwa sloty na Pamięć RAM DDR3L. Na uwagę zasługuje także możliwość zamontowania dwóch dysków z których jeden to konwencjonalny dysk talerzykowy drugi to dysk M.2 SATA SSD.
Konfiguracja z dyskiem SSD, pamięciami niskonapięciowymi i z zintegrowaną kartą graficzną notebook prawie w ogóle nie wykorzystuje wiatraka do podstawowych prac biurowych. Praca staje się cicha i komfortowa. Tak więc mamy pewnośćmarka wyciągnął wnioski z niedoskonałości bezpośredniego poprzednika omawianego towaru.

Klawiatura w tej odsłonie ProBooka 430 nie różni się niczym od poprzedniej wersji. Na uwagę zasługuje TouchPad który jest pokaźnie zaznaczony na pulpicie roboczym, ma lekko szorstką powierzchnię co skutkuje powiększeniem precyzji i komfortu pracy bez myszki zewnętrznej.
Nad klawiaturą rozmieszczono dwa głośniki wspierane przez układ DTS Studio Sound, potrafiące idealnie umilić jakością dźwięku pracę przy tym komputerze.

`notebook HP ProBook 430 G3 zasługuję wg Nas na bardzo prawidłowe opinie. Widać istotną poprawę w odniesieniu do poprzedniego modelu. Dłuższa praca na baterii, bardziej energooszczędna konfiguracja, możliwość zamontowania dwóch dysków, matowa matryca, wbudowany modem 3G (w zależności od konfiguracji ) sprawiająnotebook firmy Hewlett Packard uwydatnia się wśród innych laptopów w swej klasie.