Lenovo ThinkPad 20DL002APB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo ThinkPad 20DL002APB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5444.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO ThinkPad Yoga 12 (20DL002APB) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
5444.99
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO ThinkPad Yoga 12 (20DL002APB)
5444.99
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 20DL002APB
Przekątna ekranu 12.5 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 8
Pamięć RAM 4 GB
Częstotliwość procesora 2 GHz
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci, ekran dotykowy
Grubość 1.88 cm
HDMI tak

Opis

Opis
Opis produktu
Intel Core i3

Komfort w doskonałej cenie. Procesory Intel Core i3 sprawdzają się w rutynowym wykorzystywaniu notebooka, podczas pracy i przeglądania multimediów. To układy, które nie obciążają nadmiernie akumulatora, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Zastosowany układ graficzny Intel HD Grpaphics pozwala na oglądanie filmów w jakości Full HD,, a także grę w niewymagające sprzętowo gry. Dwa rdzenie i obsługa do czterech wątków równocześnie sprawiają, iż Intel Core i3 to procesory wielozadaniowe – w sam raz do pracy w kilku programach lub aplikacjach.

- Najsłabsze procesory linii Intel Core, pozbawione trybu Turbo boost powiększającego taktowanie procesora.

- Dwurdzeniowe procesory, mające obsługę czterech wątków z zastosowanym układem graficznym HD Graphics.

Pamięć RAM DDR3

prędkie i bezusterkowe działanie w grach, programach i aplikacjach jest osiągalne dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny kanon, który nadzwyczajnie sprawdza się w laptopach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk HDD 500 GB

Dysk twardy to pamięć masowa (stała) Twojego notebooka. To na nim zapisywane są wszystkie pliki konieczne do korzystnego funkcjonowania systemu, zainstalowane programy i gry i filmy, fotografie czy muzyka. Pojemny i bezusterkowy dysk twardy HDD to rewelacyjne rozwiązanie, jeśli cenisz sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania. W prawidłowej cenie możesz cieszyć się dużą objętością dysku i bez przeszkód gromadzić na nim ulubione kolekcje filmów, muzyki lub fotografii. Dysk HDD to absolutny standard, który sprawdza się w większości sytuacji. Dysk HDD zapisuje dane na talerzach magnetycznych wirujących z prędkością 5400 lub 7200 obrotów na minutę. Gwarantuje najniższą cenę w przeliczeniu na jeden gigabajt pojemności, jednak jest głośniejszy i bardziej podatny na uszkodzenia niż dysk SSD.
pojemność dysku podawana jest w gigabajtach (GB) lub terabajtach (TB). 1024GB = 1TB. Ze względu na inny sposób przeliczania jednostek przez producentów sprzętu nominalna pojemność dysku różni się od objętości rzeczywistej. Tablica poniżej ukazuje orientacyjne dane dotyczące obszerności nominalnej, rzeczywistej, a także ilości informacji jaki mogą być przechowywane na dysku o danej objętości.

Intel HD Graphics

Układ graficzny Intel HD Graphics to gwarancja najkorzystniejszych wrażeń wizualnych podczas oglądania fotografii, oglądania filmów i grania w gry. Zintegrowana grafika to rozwiązanie energooszczędne więc notebook będzie mógł dłużej pracować na baterii. Intel HD Graphics zapewnia efekty wizualne, jak w kinie domowym – dzięki temu codzienna praca i rozrywka stają się znacznie bardziej emocjonujące.

ekran dotykowy

wyśmienite odzwierciedlenie odcieni i detali wraz z dotykową obsługą to rozwiązanie, które stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji. Dotykowy wyświetlacz usprawnia codzienne korzystanie z notebooka i powoduje,sporo czynności można wykonać pokaźnie szybciej i wygodniej bez konieczności posługiwania się myszką.

warstwa lśniąca

lśniąca warstwa ekranu gwarantuje wyraziste odwzorowanie kolorów, soczyste barwy i świetny kontrast. Ten rodzaj powłoki sprawdza się wyśmienicie w trakcie oglądania filmów oraz przy korzystaniu z multimediów. Wyświetlacz z połyskiem nadaje urządzeniu gustowny i błyskotliwy wygląd i sprawia, że oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

TFT

Energooszczędna matryca, która zapewni Ci równocześnie korzystne odwzorowanie odcieni, jak również optymalne kąty widzenia. Szybka reakcja, wyraźna jasność oraz rewelacyjna biel to kolejne zalety ekranów korzystających z tej technologii. TFT sprawdza się w notebookach biznesowych i multimedialnych.

Rozdzielczość FullHD 1920x1080

Ciesz się multimediami w wysokiej rozdzielczości! wyświetlacz Full HD zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Oglądanie filmów na laptopie, granie w gry i oglądanie zdjęć staną się jeszcze przyjemniejsze. Soczyste kolory i niesamowicie realistyczne szczegóły będą znacznie lepiej widoczne w tej rozdzielczości.

USB 3.0

szybki i bezusterkowy interfejs USB 3.0 zapewnia choćby dziesięciokrotnie szybsze kopiowanie informacji w sytuacji zwykłego gniazda USB. Kopiowanie obfitych plików, zdjęć, filmów i dokumentów będzie odbywało się prędko. USB 3.0 zapewnia również bezawaryjną komunikację z urządzeniami peryferyjnymi i wskazującymi.

Bluetooth

innowacyjny i bezawaryjny interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i wygodnego przesyłania informacji. Dzięki czemu rozwiązaniu zbratasz swoje urządzenia przenośne, skopiujesz pliki, prześlesz informacje, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej przez Twój domowy router albo z bezpłatnych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są darmowe sieci Wi-Fi.
standard ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono możliwe do uzyskania maksymalne prędkości.
standard g - do 54 Mb/s
kanon n - do 300 Mb/s
standard ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

świetna funkcjonalność i idealny design. Klawiatura wyspowa to szczególnie wysmakowane rozwiązanie, które upraszcza pisanie i korzystanie z laptopa oraz powoduje, że czyszczenie przestrzeni pomiędzy klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń pomiędzy nimi wypełnia użytecznie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

komfortowa praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura powoduje,nawet w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po uzupełniające źródło światła – poszczególne klawisze są genialnie widoczne. Dzięki czemu praca do późna albo przedłużająca się rozgrywka będą znacznie bardziej wygodne.

Windows 8.1

wygodny system operacyjny Windows 8.1 oferuje użytkownikom postępowy interfejs Modern UI. Dostęp do wielu aplikacji oraz możliwość podziału ekranu to uzupełniające udogodnienia, które usprawniają codzienne korzystanie z komputera. Prędki dostęp do nowych aplikacji i programów jest możliwy dzięki Windows Store. System operacyjny Windows 8.1 uruchamia się prędko, a charakterystyczne aplikacje wyróżniają się rozbudowaną funkcjonalnością. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata, portali społecznościowych albo giełdy, starczy zadbać o połączenie internetowe – wszystkie programy i aplikacje widoczne na ekranie startowym na bieżąco aktualizują swe informacje.

Intel Core i3

Komfort w nieprzeciętnej cenie. Procesory Intel Core i3 sprawdzają się w powszednim wykorzystywaniu laptopa, podczas pracy i przeglądania multimediów. To układy, które nie obciążają nadmiernie akumulatora, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Wbudowany układ graficzny Intel HD Grpaphics umożliwia oglądanie filmów w jakości Full HD,, a także grę w niewymagające sprzętowo gry. Dwa rdzenie i obsługa do czterech wątków jednocześnie sprawiają, iż Intel Core i3 to procesory wielozadaniowe – w sam raz do pracy w kilku programach albo aplikacjach.

- Najsłabsze procesory linii Intel Core, pozbawione trybu Turbo boost zwiększającego taktowanie procesora.

- Dwurdzeniowe procesory, posiadające obsługę czterech wątków z zastosowanym układem graficznym HD Graphics.

Pamięć RAM DDR3

szybkie i bezusterkowe działanie w grach, programach i aplikacjach jest możliwe dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny standard, który idealnie sprawdza się w laptopach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk HDD 500 GB

Dysk twardy to pamięć masowa (stała) Twojego laptopa. To na nim zapisywane są wszystkie pliki konieczne do korzystnego funkcjonowania systemu, zainstalowane programy i gry oraz filmy, fotografie czy muzyka. Pojemny i niezawodny dysk twardy HDD to wyśmienite rozwiązanie, jeśli cenisz sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania. W prawidłowej cenie możesz radować się dużą pojemnością dysku i bez przeszkód gromadzić na nim ulubione kolekcje filmów, muzyki albo fotografii. Dysk HDD to absolutny standard, który sprawdza się w większości sytuacji. Dysk HDD zapisuje dane na talerzach magnetycznych wirujących z szybkością 5400 lub 7200 obrotów na minutę. Zagwarantuje najniższą cenę w przeliczeniu na jeden gigabajt pojemności, jednak jest głośniejszy i bardziej podatny na uszkodzenia niżeli dysk SSD.
pojemność dysku podawana jest w gigabajtach (GB) albo terabajtach (TB). 1024GB = 1TB. Ze względu na inny sposób przeliczania jednostek poprzez producentów sprzętu nominalna pojemność dysku różni się od obszerności rzeczywistej. Tabela poniżej demonstruje orientacyjne dane dotyczące objętości nominalnej, rzeczywistej oraz ilości danych jaki mogą być przechowywane na dysku o danej pojemności.

Intel HD Graphics

Układ graficzny Intel HD Graphics to gwarancja najlepszych wrażeń wizualnych w trakcie przeglądania fotografii, oglądania filmów i grania w gry. Zintegrowana grafika to rozwiązanie energooszczędne więc notebook będzie mógł dłużej pracować na baterii. Intel HD Graphics zagwarantuje efekty wizualne, jak w kinie domowym – dzięki czemu codzienna praca i rozrywka stają się znacznie bardziej emocjonujące.

wyświetlacz dotykowy

nieprzeciętne odzwierciedlenie odcieni i detali wraz z dotykową obsługą to rozwiązanie, które stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji. Dotykowy wyświetlacz upraszcza codzienne korzystanie z laptopa i powoduje,sporo czynności można wykonać znacznie szybciej i wygodniej bez konieczności posługiwania się myszką.

powłoka lśniąca

lśniąca warstwa ekranu zagwarantuje wyraźne odwzorowanie barw, soczyste kolory i idealny kontrast. Ten rodzaj powłoki sprawdza się perfekcyjnie podczas oglądania filmów i przy korzystaniu z multimediów. Wyświetlacz z połyskiem nadaje urządzeniu szykowny i efektowny wygląd i sprawia, iż oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

TFT

Energooszczędna matryca, która zapewni Ci jednocześnie prawidłowe odwzorowanie kolorów, jak dodatkowo trafne kąty widzenia. Szybka reakcja, wyrazista jasność oraz znakomita biel to kolejne zalety ekranów korzystających z tej technice. TFT sprawdza się w laptopach biznesowych i multimedialnych.

Rozdzielczość FullHD 1920x1080

Ciesz się multimediami w wysokiej rozdzielczości! ekran Full HD zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Oglądanie filmów na laptopie, granie w gry i przeglądanie fotografii staną się jeszcze przyjemniejsze. Soczyste odcienie i niesamowicie realistyczne szczegóły będą pokaźnie lepiej widoczne w tej rozdzielczości.

USB 3.0

szybki i bezawaryjny interfejs USB 3.0 gwarantuje nawet dziesięciokrotnie szybsze kopiowanie danych w przypadku zwykłego gniazda USB. Kopiowanie pokaźnych plików, fotografii, filmów i dokumentów będzie odbywało się ekspresowo. USB 3.0 gwarantuje w dodatku bezusterkową komunikację z urządzeniami peryferyjnymi i wskazującymi.

Bluetooth

innowacyjny i bezawaryjny interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i komfortowego przesyłania informacji. Dzięki czemu rozwiązaniu połączysz swoje urządzenia przenośne, skopiujesz pliki, prześlesz informacje, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi zezwala na bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej poprzez Twój domowy router lub z gratisowych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są bezpłatne sieci Wi-Fi.
standard ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono osiągalne do uzyskania maksymalne szybkości.
kanon g - do 54 Mb/s
kanon n - do 300 Mb/s
standard ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

idealna funkcjonalność i wyśmienity design. Klawiatura wyspowa to niezwykle wyszukane rozwiązanie, które ułatwia pisanie i korzystanie z notebooka oraz sprawia, iż czyszczenie przestrzeni między klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń między nimi wypełnia funkcjonalnie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

komfortowa praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura sprawia,nawet w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po uzupełniające źródło światła – poszczególne klawisze są perfekcyjnie widoczne. Dzięki temu praca do późna lub przedłużająca się rozgrywka będą wyraźnie bardziej komfortowe.

Windows 8.1

komfortowy system operacyjny Windows 8.1 proponuje użytkownikom postępowy interfejs Modern UI. Dostęp do wielu aplikacji oraz możliwość podziału ekranu to uzupełniające udogodnienia, które usprawniają codzienne korzystanie z komputera. Prędki dostęp do nowych aplikacji i programów jest realny dzięki Windows Store. System operacyjny Windows 8.1 uruchamia się szybko, a typowe aplikacje wyróżniają się rozbudowaną funkcjonalnością. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata, portali społecznościowych albo giełdy, wystarczy zadbać o połączenie internetowe – wszystkie programy i aplikacje widoczne na ekranie startowym na bieżąco aktualizują swe dane.

Specyfikacja technologiczna produkt
firma
Kod producenta
20DL002APB
EAN
889233303801
dane podstawowe
ThinkPad
Yoga
12.5'' FHD touch LED/i3/4GB/500G/HD5500/USB3/mHDMI/BT/8hPRACY/Windows 8.1 Pro 64-bit
Czarny
2w1 (laptop i tablet)
Biznesowe
Ultramobilne
Procesor Pamięć Dysk Twardy Karta Graficzna ekran Napęd optyczny Porty
Wyjście Mini HDMI
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
Czytnik kart pamięci
Port OneLink
Złącze dokowania
Łączność Bateria Oprogramowanie
Windows 8.1 Pro PL
Multimedia
Touchpad
Trackpoint
Klawiatura wytrzymała na zalanie
Klawiatura wyspowa
Zintegrowana
Dolby Home Theater v4
Głośniki stereo
HD Audio
zaimplementowany mikrofon
720p
Gabaryty Inne
ekran można obracać pod kątem 360 stopni
usztywniona budowa
Akumulator
Rysik
Zasilacz + kabel