Lenovo ThinkPad 20H10055PB promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo ThinkPad 20H10055PB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3439.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO ThinkPad E470 (20H10055PB) + DARMOWY TRANSPORT!
3439.90
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO ThinkPad E470 (20H10055PB)
3439.90
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 20H10055PB
Funkcje bluetooth, czytnik linii papilarnych, czytnik kart pamięci
HDMI tak

Opis

Procesor Intel Core i5 wyraziste filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach. To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą sprawność komputerów na niespotykany poziom. Wbudowana technologia Intel Turbo Boost automatycznie rozszerza moc w razie potrzeby.

zastosowana technika Intel RealSense umożliwia sterowanie urządzeniami za pomocą prostych gestów i bezpieczne logowanie przez skanowanie twarzy. Dzięki zaimplementowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, kreować niezwykłe prace graficzne o dużo szybciej i płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki.

wyświetlacz nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie. System Windows 10 Windows 10 to nieskomplikowany w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa istotnie momentalnie i zrównoważenie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie nawet cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli Ci trzeba więcej miejsca albo gdy chcesz pogrupować zawartość według wykorzystania, na przykład aplikacje albo gry.

Windows 10 to w dodatku, Microsoft Edge- zezwala na produktywne surfowanie po Internecie i sprawną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje perfekcyjnie wyglądają i działają we wszelkich trybach i na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.

Złącze HDMI Oglądaj filmy i zdjęcia w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD albo na obfitym ekranie przy wykorzystaniu projektora. Cyfrowy przekaz zapewnia najwyższą jakość obrazu.

Złącze USB 3.0 Uniwersalne złącze, które zapewnia prędki transfer danych (nawet 10x szybszy niż w wersji 2.0) do albo z urządzeń peryferyjnych, a także umożliwia ich zasilanie. Dzięki niemu momentalnie przeniesiesz dane na pendrive'a lub zewnętrzny dysk, skopiujesz zdjęcia z aparatu, a także podłączysz drukarkę lub myszkę.

Dzięki rozszerzonemu natężeniu prądu (do 900 mA) osiągalne jest również szybsze ładowanie podłączonych urządzeń (np. Akumulatora telefonu komórkowego). Kanon jest wstecznie kompatybilny z wersją 2.0. Kamera internetowa z mikrofonem zastosowana kamera internetowa z mikrofonem otwiera nowe możliwości komunikacji.

Pozwala organizować wideo chaty z rodziną albo przyjaciółmi, wideo konferencje ze współpracownikami albo kontrahentami, a dzięki progresywnemu oprogramowaniu może słzastosować dodatkowo do ochrony danych, udostępniając prywatne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.

Bluetooth Dzięki Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie danych między urządzeniami. Charakteryzuje się niskim poborem energii, zasięgiem choćby do 100 metrów i łatwą obsługą, nie wymagającą dodatkowego oprogramowania.

używany m.in. W telefonach komórkowych, notebookach, tabletach, modemach, kompletach słuchawkowych, drukarkach pozwala zbratać urządzenia i przesłać pomiędzy nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a nawet małe filmy.

Bluetooth używany jest też do podłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady), dzięki którym można znacząco powiększyć komfort pracy z tabletem lub laptopem. Łączność Wi-Fi Jedno z najszczególniej lubianych rozwiązań bezprzewodowej łączności, które w zależności od standardu (b, g, n) proponuje transfer informacji do 300 MBit/s.

Dzięki tak wielkiej prędkości i zrównoważonemu połączeniu w paśmie o częstotliwość 2.4 GHz, możliwe jest udostępnianie Internetu i tzw. Streaming danych, czyli przesyłania multimediów w czasie rzeczywistym (m.in.

filmy Full HD, gry, muzyka, wideo konferencje). Pokaźna przystępność maszyn wspierających ten kanon zezwala na prędkie i nietrudne zbudowanie sieci z dostępem do Internetu, zarówno w domu, jak i biurze. Użytkownicy sprzętów mobilnych (np.

laptopów, smartfonów, tabletów) mogą korzystać z umiejscowionych w większych miastach tzw. HotSpotów, czyli gratisowego dostępu do sieci.