Lenovo ThinkPad 20JH002QPB promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo ThinkPad 20JH002QPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lenovo ThinkPad Yoga 370 13,3" Intel Core i5-7200U - 8GB RAM - 256GB Dysk - Win10 Pro
5899.00
RTV EURO AGD
Lenovo ThinkPad Yoga 370 13,3" Intel Core i5-7200U - 8GB RAM - 256GB Dysk - Win10 Pro
5899.00
OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 20JH002QPB
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik linii papilarnych, czytnik kart pamięci, ekran dotykowy
HDMI tak

Opis

Zainstalowana fabrycznie pamięć RAM o obszerności 8 GB to gwarancja prędkiej i płynnej pracy. Bez żadnych problemów możesz uruchomić kilka aplikacji oraz grać w bardziej wymagające gry i korzystać z programów graficznych i multimediów.

nieszablonowy, dotykowy ekran pozwala kreować i korzystać z laptopa w nowatorski sposób. W połączeniu z systemami Windows 8, a także 10, generuje niepowtarzalne połączenie nowej generacji, zezwalające zamienić notebooka w tablet, co czyni go jeszcze bardziej mobilnym urządzeniem.

zastosowany dysk półprzewodnikowy SSD jest rozwiązaniem nieprzeciętnym, gdy zależy Ci na prędkości pracy komputera. Zainstalowane na nim system operacyjny i aplikacje uruchomiają się wyraźnie szybciej niżeli na dysku HDD.

Dysk SSD jest o mnóstwo bardziej wytrzymały na urazy mechaniczne a brak ruchomych części zagwarantuje także cichą pracę. Wbudowanych czytnik linii papilarnych. Czytnik linii papilarnych to jedno z najlepszych zabezpieczeń sprzętów przenośnych, które blokuje/ogranicza dostęp osób trzecich do Twoich prywatnych albo firmowych informacji.

Modem LTE pozwala na łączność z siecią internetową bez konieczności przyłączania kabli albo innych sprzętów. Włóż energiczną kartę SIM i ciesz się dostępem do Internetu gdziekolwiek jesteś. Klawiatura z dodatkowym podświetleniem pozwala na pracę nawet w ciemnościach, bez konieczności instalowania dodatkowych źródeł światła.

Proste włączanie i wyłączanie podświetlenia wpływa na wygodę i szybkość pracy na komputerze. Nowy system Windows 10 łączy najkorzystniejsze atrybuty swoich poprzedników - Windows 7 i 8. Znane menu Start pozostało rozbudowane, łącząc listę narzędzi z kafelkami.

Nowa przeglądarka Edge pozwala przeglądać internet błyskawicznie i intuicyjnie, obsługa ekranów dotykowych ułatwi pracę, a wbudowane zabezpieczenia wzmocnią Twoje poczucie bezpieczeństwa.