Lenovo IdeaPad 80Q300BHPB promocja 2017

Cena 2097.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Saturn

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80Q300BHPB
Przekątna ekranu 14 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 500 GB
Pamięć RAM 4 GB
Procesor Intel Core i3
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci

Opis

Poznaj laptop, który pomoże Ci w pracy, codziennych sprawach i rozrywce. W skomponowanie modelu 80Q300BHPB projektanci koncernu Lenovo włożyli sporo wysiłku. Sprawdź, co możesz mieć na własność!

Ekran

Dodatkowo, za jakość wyświetlanego obrazu odpowiada także rozdzielczość 1920 x 1080.

Parametry

Pojemny, 500GB, dysk twardy pomieści naprawdę dużo - miejsca nie powinno Ci zabraknąć przez długi czas.

Łączność

Dostęp do internetu gwarantują Ci m.in. moduł WLAN oraz karta sieciowa, w które wyposażony jest ten model. W modelu znajdziesz kilka złączy USB. Natomiast dzięki czytnikowi kart SD będziesz w stanie bardzo szybko zgrać np. zdjęcia, zrobione aparatem cyfrowym.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

Wytrzymała bateria skutecznie podtrzyma funkcjonowanie systemu przez długi czas, nawet jeśli nie będzie pod ręką kontaktu, do którego można się podłączyć.

Podsumowanie

Laptop Lenovo 80Q300BHPB, to komputer, który dzięki swoim parametrom oraz wymiarom, zapewni swoim użytkownikom odpowiednią wydajność i mobilność. Sprawdzi się jako przenośne narzędzie biurowe, czasami zapewni rozrywkę w postaci gier i pozwoli na cieszenie się multimediami. Spora przestrzeń dyskowa zadba też o Twoje dane. Jest to więc komputer spełniający wymogi większości użytkowników, warty uwagi.