Lenovo 80R500DRPB promocja 2017

Cena 2899.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Saturn

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Przekątna ekranu 14 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Częstotliwość procesora 2.3 GHz
Karta graficzna GeForce GT 940M
Grubość 1.5 cm
Kod Producenta 80R500DRPB

Opis

Wybierz laptop, który może stać się dla Ciebie niezastąpioną pomocą przy pracy oraz źródłem doskonałej rozrywki. Lenovo 80R500DRPB zdecydowanie jest produktem godnym polecenia. Oto jego najmocniejsze strony!

Łączność

Oprócz przewodowego połączenia z internetem, do dyspozycji masz także WLAN, za pomocą którego nawiążesz połączenie z siecią WiFi. Złącza umiejscowiono tak, żeby były łatwo dostępne i wygodne w użytkowaniu. Oprócz tego szybko zgrasz z karty SD zrobione przez siebie zdjęcia i filmy. Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnego czytnika.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

Bateria oferuje długi czas pracy modelu, dzięki czemu możesz z niego korzystać praktycznie wszędzie.

Podsumowanie

Prezentowany komputer to dobra propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują mobilnego i mocnego urządzenia do pracy i rozgrywki. Zawarte komponenty skutecznie poradzą sobie z większością stawianych przed nim zadań. Solidna konstrukcja oraz jakość wykonania gwarantuje długi czas użytkowania, dlatego laptop 80R500DRPB warty jest uwagi.