Lenovo 80SM00SYPB (przenośny komputer) promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 80SM00SYPB (przenośny komputer) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lenovo 310-15ISK (80SM00SYPB) Srebrny
1999.00
HIDbox.pl
Lenovo IdeaPad 310-15ISK i5-6200U 4GB 1TB (srebrny)
1999.00
OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80SM00SYPB

Opis

Dzięki temu komputerowi Twoja praca może być przyjemniejsza, a dobra zabawa jeszcze bardziej wciągająca. Lenovo 80SM00SYPB cechuje przede wszystkim multimedialność i funkcjonalność. Sprawdź, na co go stać!

Łączność

Połączenie z siecią WiFi możesz nawiązać wykorzystując moduł WLAN. W przewodowym łączeniu się z internetem pomocna okaże się karta sieciowa. Dla Twojej wygody wejścia USB umiejscowiono w taki sposób, żeby były jak najbardziej dostępne. Na dodatek bardzo pomocny może okazać się też czytnik kart SD.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

W zestawie znajduje się bateria, która jest odpowiednia do przedziału cenowego całego urządzenia - nie powinieneś być rozczarowany.

Podsumowanie

Opisywany laptop to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują sprawnego i szybkiego urządzenia. Model, dzięki swoim parametrom i wydajnej baterii, pozwala na płynną pracę przez wiele godzin. Komponenty bazowe wystarczają do pracy biurowej, a także wystarczą do rozrywki audiowizualnej. Jeśli więc potrzebujesz przenośnego komputera, rozważ wybór modelu 80SM00SYPB.