Lenovo IdeaPad 80T700JBPB promocja 2018

Cena1285.1
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80T700JBPB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 500 GB
Pamięć RAM 1 GB
Procesor Intel Celeron
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
Grubość 2.29 cm

Opis

Lenovo 110 - dostosowany do Twoich pragnień Kamera internetowa, WiFi i prędkie przesyłanie informacji wyśmienity kompromis między ceną a wydajnością Przestrzenny dźwięk, dzięki innowacyjnej technice produkowany z myślą o wartości Wszystko, czego potrzebujesz.

Nic zbędnego. Jeśli szukasz notebooka w niebanalnej cenie, któremu nie brakuje produktywności, notebook Ideapad 110 jest znakomitym wyborem. Wyprodukowany z myślą o spokoju Czy kiedykolwiek korzystałeś z notebooka w kawiarni? Opuszczanie stolika bez zabierania ze sobą laptopa może przysporzyć stresu.

Na szczęście, Ideapad 110 jest kompatybilny z gniazdem Kensington MiniSaver. Wytrzymałe kable umożliwiają zamocowanie urządzenia do ciężkiego albo nieruchomego obiektu. To znaczy, że możesz podejść do znajomego, który jest przy innym stoliku lub zamówić kolejną rzecz bez martwienia się.

Klawiatura Stylowa i funkcjonalna klawiatura AccuType, dostępna jako dodatkowa opcja, wyekwipowana jest w użyteczne klawisze wyspowe, które gwarantują płynne, wyraźnie komfortowojsze i staranniejsze wprowadzanie tekstów w kontraście do klawiatur charakterystycznych.

Opcje łączności Dzięki połączeniu WiFi 802.11 a/c możesz radować się trzykrotnie szybszym dostępem do Internetu w przypadku standardu 802.11 b/g/n. Wytwarzany z myślą o spokoju za pomocą superszybkiego złącza USB 3.0, możesz momentalnie przenosić dane między Ideapad 110 i innymi urządzeniami.

Złącze to zapewnia choćby 10-krotnie szybszy transfer informacji w porównaniu z wcześniejszymi technikami USB oraz kompatybilność ze starszymi urządzeniami. Zintegrowana kamera internetowa i mikrofon zastosowana kamera internetowa i mikrofon są perfekcyjne do konferencji online, a także rozmów video.