Lenovo IdeaPad 80UV0089PB promocja 2018

Cena2799.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80UV0089PB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 1.9 cm

Opis

Lekka i smukła konstrukcja

Lenovo Ideapad 510S jest niezwykle mobilny, a przy tym ultrawydajny – świetnie nadaje się dla tych, którzy lubią pracować, grać i cieszyć się rozrywką w drodze. Ideapad 510S jest aż do 20% smuklejszy i do 30% lżejszy od większości notebooków w swej klasie.

Ideapad 510S: Waga od 1,7 kg; grubość od 19,3 mm
Pracuj, odpoczywaj, baw się

Wraz z procesorami Intel® Core™ szóstej generacji nadszedł czas na nowy kanon produktywności. To rodzina niezwykle szybkich, posiadających dużo zalet procesorów z zastosowanymi funkcjami zabezpieczającymi, dzięki której produktywność, kreatywność oraz rozrywka osiągają wyższy poziom. W dodatku wykorzystują ekscytujące funkcje systemu Windows 10, co pozwala uwolnić wyobraźnię i odkryć nowe możliwości.

Ideapad 510S: Osiągaj najlepsze rezultaty z najlepszą wersją Windows w historii
Zrób coś obszernego

Windows 10 to funkcjonalność, którą znasz i szereg wyśmienitych usprawnień, które pokochasz. Oferuje szybkie uruchamianie, powiększone menu Start, zupełnie nową przeglądarkę, a także Cortanę – Twojego osobistego, cyfrowego asystenta. Dzisiaj, korzystając choćby z wielu urządzeń, możesz zrobić więcej, bo pracujesz szybciej i efektywniej.

Ideapad 510S: Głośniki stereo z certyfikatem Harman® Audio
Wybierz swoją grafikę

Znajdź wyśmienity kompromis między ceną a produktywnością. Do powszednich zastosowań komputera i zawsze znacznego, bogatego obrazu starczy Ci zintegrowany układ graficzny Intel® HD. A jeśli myślisz o najnowszych grach albo wykorzystaniu laptopa do kreatywnych zadań, wybierz przeznaczoną, progresywną kartę graficzną AMD.

Do rutynowych zastosowań komputera i zawsze wyraźnego, bogatego obrazu starczy Ci zintegrowany układ graficzny Intel® HD. A jeśli myślisz o najnowszych grach albo wykorzystaniu laptopa do kreatywnych zadań, wybierz asygnowaną, nowoczesną kartę graficzną AMD.

Ideapad 510S: Ultraszybkie Wi-Fi i moduł Bluetooth™
Podkręć głośność

Dwa głośniki stereo z dokumentem Harman® Audio zapewnią Ci najwyższą jakość dźwięku w filmach i muzyce. Kiedy chcesz się odprężyć, wciśnij przycisk odtwarzania i ciesz się znakomitym dźwiękiem.

Ideapad 510S: Lenovo Photo Master 2.0
Najwyższy komfort oglądania

Aby uzyskać najżywsze kolory i niemal 180° kąt widzenia, wyposaż swojego Ideapad 510S w opcjonalny wyświetlacz Full HD o przekątnej 14 cali z technologią In-Plane Switching.

Ultraszybkie Wi-Fi

Dzięki szybkości aż trzykrotnie wyższej w kontraście do klasycznego Wi-Fi, moduł 802.11 a/c laptopa Ideapad 510S pozwala na oglądanie sieci, strumieniowanie muzyki i filmów i udostępnianie plików z szybkością pokaźniejszą aniżeli kiedykolwiek.

Opcje przechowywania

Z dyskiem twardym o pojemności aż do 1 TB, dyskiem SSD 256 GB lub dyskiem SSHD 500 GB masz dużo miejsca na przechowywanie wszystkich swych informacji, filmów, muzyki i zdjęć.

Uśmiech, wymiana i porządkowanie – wszystko to w kilka sekund

Lenovo Photo Master 2.0 to innowacyjna biblioteka zdjęć z intuicyjną, efektywną nawigacją i narzędziami edycyjnymi. Dzięki funkcjom Auto Face Swap, pozwalającej na samoczynną podmianę twarzy, oraz Smart Event Sort, umożliwiającej inteligentne porządkowanie według wydarzeń, Ideapad 510S pozwoli Ci doprowadzić organizację i optymalizację fotografii do perfekcji.

dopełniające zabezpieczenia

Pozostawienie laptopa bez nadzoru w ruchliwej kawiarni może okazać się kosztowne. Na szczęście Ideapad 510S jest kompatybilny z wytrzymałą linką Kensington MiniSaver, dzięki której można prosto zabezpieczyć urządzenie, uniemożliwiając jego kradzież.