Lenovo IdeaPad 80VR0066PB promocja 2018

Cena5199.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80VR0066PB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GTX 1060
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura
Grubość 2.9 cm

Opis

potężnA sprawnOŚĆ Zdobądź najlepszą pozycję i nie odpuszczaj przeciwnikom - taka postawa jest osiągalna wyłącznie z Lenovo Legion Y720 wyposażonym w 7. Generacji procesory Intel® Core™. Zapewniają one o 12% udoskonaloną skuteczność w porównaniu z procesorami Intel® 6.

generacji oraz o 19% udoskonaloną sprawność sieciową dzięki zaimplementowaniu asygnowanego silnika obsługi multimediów. To nieprzeciętny sprzęt, który sprosta choćby najpoważniejszym zadaniom: od grania po mobilną pracę, np.

renderowanie filmów/grafik 3D czy projektowanie grafiki. Najistotniej progresywnA ARCHITEKTURA GPU NA ŚWIECIE Każdy zasługuje,radować się fantastycznym gamingiem. Z kartą graficzną GeForce® GTX 1060 możesz zmienić swój Legion Y720 w prawdziwy gamingowy pakiet oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ - najbardziej innowacyjnej architekturze GPU, jaka kiedykolwiek powstała.

Grafiki z serii GeForce GTX 10 nawet 3-krotnie wyższą wydajność w porównaniu do swoich poprzedników, a także niesłychane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. PIERWSZY NA ŚWIECIE KOMPUTER Z DOLBY ATMOS® Przejdź do nowego świata dźwięku z pierwszym na świecie laptopem wykorzystującym technologię Dolby Atmos®.

technologia ta powoduje, że Legion Y720 gwarantuje zapierający dech w piersiach i otaczający ze wszystkich stron dźwięk. Gdy usłyszysz odgłosy osób, miejsc i rzeczy dochodzące z otaczającej Cię przestrzeni połączone z bogatym, głębokim brzmieniem muzyki, przekonasz się, co to znaczy „być w samym centrum akcji".

SKUTECZNE CHŁODZENIE Wysoka emisja ciepła to odwieczny wróg sprawności w laptopach do gier. Jednak Lenovo Legion Y720 pozostał wyposażony w trafnyą broń. Ma on nowoczesny i niespotykany dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych.

Dzięki nowej, udoskonalonej konstrukcji, w której skład wchodzą dwa metalowe wiatraczki i tylne otwory wentylacyjne, urządzenie produktywnie odprowadza ciepło. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Rozsiądź się na kanapie i graj tak, jak lubisz.

Programowalna klawiatura z kolorowym podświetleniem gwarantuje niemało możliwości: możesz sprawić, żeby Lenovo Legion Y720 świecił jasnym lub przyciemnionym światłem o dowolnej kompozycji kolorystycznej. Nadaj swojej klawiaturze niezwykłego wyglądu za sprawą wyjątkowych opcji konfiguracji, bez żadnych kompromisów w zakresie sprawności podczas grania.

zniewalaJĄCY DESIGN W pełni metalowa obudowa Legion Y720 jest niepodatna na trudy codziennego stosowania. Na dodatek podświetlane logo Y dodaje tej maszynie i Tobie wyjątkowego stylu. Standard Thunderbolt™ pozwala na przesyłanie plików z szybkością 40 Gb/s i nie ma sobie równych w tej kategorii.

Może obsługiwać strumieniowe transmisje wideo w 4K, można go ładować poprzez doki jednym przewodem, grać na maksymalnych ustawieniach, dzięki wykorzystaniu zewnętrznych kart graficznych oraz korzystać z możliwości wbudowanej karty sieciowej 10 GbE.