Lenovo IdeaPad 80WG00B2PB promocja 2018

Cena799.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SWIAT-LAPTOPOW.PL

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80WG00B2PB
Przekątna ekranu 11.6 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 2 GB

Opis

SMUKŁY I LEKKI, 11-CALOWY notebook Lenovo 100s Ultraprzenośny i łatwy w obsłudze, szybki procesor, zintegrowany układ graficzny, mnóstwo portów: HDMI, USB 3.0, microSD. Windows 10 Home Windows 10 Home to system, który znasz, z szeregiem wyśmienitych usprawnień, które pokochasz.

Technologie takie jak InstantGo* pozwalają prędko uruchamiać i wznawiać pracę komputera, a wszystko działa płynnie. Urządzenia z systemem Windows 10 Home posiadają funkcję samoczynnego oszczędzania energii, co pozwala na dłuższą pracę i dynamiczniejszą zabawę.

Ze względów bezpieczeństwa system Windows 10 Home aktualizuje się na bieżąco i posiada więcej wbudowanych zabezpieczeń, które zapewniają udoskonaloną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. *Zależne od konfiguracji sprzętowej Ta seria procesorów gwarantuje niezwykłą płynność pracy, przeglądania sieci, a także olśniewające efekty graficzne.

Niezależnie od tego czy pracujesz czy grasz wyekwipowany w 11-calowy i pozwalającą na pracę do 8 godzin bez ładowania baterię Ideapad 100S charakteryzuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości.

bez plątaniny kabli Zapomnij o noszeniu ciężkiego, niezgrabnego laptopa. Dzięki 17,5 mm grubości, a także wadze 1.15 kg Ideapad 100S perfekcyjnie pasuje dla osób będących ciągle w ruchu. Oprócz portów USB 2.0 i HDMI, Ideapad 100S wyekwipowany jest w komfortowe gniazdo kart microSD, proponując uzupełniające możliwości przechowywania informacji.