Lenovo 80WK00CJPB promocja 2018

Cena3799.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80WK00CJPB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GTX 1050M
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 2.58 cm

Opis

Lenovo Legion Y520 - nowy poziom dominacji. Wejdź na arenę ze smukłym, lekkim, mobilnym komputerem gamingowym, na którym z łatwością uruchomisz swoje ulubione gry. Ten działający z procesorami Intel Core 7 generacji i przeznaczoną kartą graficzną NVIDIA GTX 10 komputer oferuje znakomitej jakości dźwięk i opcjonalną hybrydową pamięć masową przyspieszającą działanie.

Ten sprzęt jest gotowy do każdej akcji. Opcjonalna klawiatura z podświetleniem zezwala na granie w dzień i w nocy, a jej zoptymalizowane chłodzenie utrzymuje niską temperaturę w trakcie długich godzin zabawy.

najistotniej zaawansowana architektura na świecie. Każdy zasługuje,radować się fantastycznym gamingiem. Z kartą graficzną GeForce® GTX 10 możesz zmienić swój Legion Y520 w prawdziwy gamingowy zestaw oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ - najistotniej zaawansowanej architekturze GPU, jaka kiedykolwiek powstała.

Grafiki z linii GeForce GTX 10 nawet 3-krotnie wyższą produktywność w kontraście do swoich poprzedników i niesłychane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. Najnowsze rozwiązania w zakresie sprawności w trakcie gry.

Lenovo Legion Y520 wykorzystuje najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Gwarantują one o 12% lepszą sprawność w porównaniu z poprzednimi procesorami, a także 19-procentowy wzrost produktywności sieciowej dzięki zastosowaniu asygnowanego silnika obsługi multimediów, co pozwala cieszyć się płynną grą — nawet online.

Dźwięk Harman Audio z technologią Dolby Premium. Usłysz nadchodzących przeciwników. Doświadcz bogactwa dźwięków podczas wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, laptop Lenovo Legion Y520 zapewni Ci wspaniałe wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technologii Dolby® Audio Premium.

Specjalnie przypasowana technika Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od typu odtwarzanej zawartości, co ulepszoną immersję podczas rozgrywki. Podświetlana klawiatura.

Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest doskonałym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy. Spektakularnie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm bezawaryjne i skrupulatne działanie, a także niedługi czas reakcji.

To idealne rozwiązanie do czatowania w trakcie rozgrywki, jak i samego grania. Mobilność świetna. Lenovo Legion Y520 pozostał zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie wykorzystywania, abyś mógł skupić się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i opornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz wziąć ze sobą praktycznie wszędzie. Efektywne chłodzenie. Notebook Lenovo Legion Y520 ma należycie przemyślany układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych.

został on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki czemu wentylator eliminuje nadmiar ciepła przez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia. W sytuacji gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Sense, żeby zapewnić sobie wzmożone chłodzenie.