Lenovo 80WK00EVPB promocja 2018

Cena4214.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Vobis

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80WK00EVPB
Przekątna ekranu 15 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 2000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i7
Karta graficzna GeForce GTX 1050
Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci

Opis

Lenovo Legion Y520 - nowy poziom dominacji. Wejdź na arenę ze smukłym, lekkim, mobilnym komputerem gamingowym, na którym z łatwością uruchomisz swoje ulubione gry. Ten działający z procesorami Intel Core 7 generacji oraz przeznaczoną kartą graficzną NVIDIA GTX 10 komputer proponuje doskonałej jakości dźwięk i opcjonalną hybrydową pamięć masową przyspieszającą działanie.

Ten sprzęt jest gotowy do każdej akcji. Opcjonalna klawiatura z podświetleniem zezwala na granie w dzień i w nocy, a jej zoptymalizowane chłodzenie utrzymuje niską temperaturę podczas długich godzin zabawy.

najmocniej innowacyjna architektura na świecie. Każdy zasługuje,radować się fantastycznym gamingiem. Z kartą graficzną GeForce® GTX 10 możesz zmienić swój Legion Y520 w prawdziwy gamingowy komplet oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ - najistotniej innowacyjnej architekturze GPU, jaka kiedykolwiek powstała.

Grafiki z linii GeForce GTX 10 nawet 3-krotnie wyższą skuteczność w kontraście do swych poprzedników i nieporównane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. Najnowsze rozwiązania w zakresie wydajności podczas gry.

Lenovo Legion Y520 wykorzystuje najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Zapewniają one o 12% udoskonaloną efektywność w porównaniu z poprzednimi procesorami i 19-procentowy wzrost efektywności sieciowej dzięki zaimplementowaniu dedykowanego silnika obsługi multimediów, co pozwala radować się płynną grą — nawet online.

Dźwięk Harman Audio z technologią Dolby Premium. Usłysz nadchodzących przeciwników. Doświadcz bogactwa dźwięków w trakcie wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, notebook Lenovo Legion Y520 zapewni Ci genialne wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie przypasowana technologia Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od rodzaju odtwarzanej zawartości, co ulepszoną immersję w trakcie rozgrywki. Podświetlana klawiatura.

Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest doskonałym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy. Atrakcyjnie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm niezawodne i precyzyjne działanie, a także niedługi czas reakcji.

To genialne rozwiązanie do czatowania w trakcie rozgrywki, jak i samego grania. Mobilność genialna. Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie stosowania, abyś mógł skoncentrować się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i opornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz wziąć ze sobą praktycznie wszędzie. Produktywne chłodzenie. Notebook Lenovo Legion Y520 ma należycie przemyślany układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych.

został on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki temu wentylator usuwa nadmiar ciepła poprzez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia. W przypadku gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Sense, aby zapewnić sobie wzmożone chłodzenie.