Lenovo 80WK00S6PB promocja 2018

Cena3599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80WK00S6PB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GTX 1050M
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 2.58 cm

Opis

wydajnOŚĆ, KTÓRA zachwyca Oprzyj swoją strategię na mocy i szybkości zapewnianej przez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej i potężnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

nowoczesne rozwiązania w zakresie sprawności dostępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te zapewniają o 12% udoskonaloną sprawność w porównaniu z 6. Generacją oraz o 19% ulepszoną produktywność sieciową dzięki zaimplementowaniu asygnowanego silnika obsługi multimediów.

najistotniej zaawansowanA ARCHITEKTURA GPU NA ŚWIECIE Każdy zasługuje,cieszyć się fantastycznym gamingiem. Z kartą graficzną GeForce® GTX 1050 możesz zmienić swój Legion Y520 w prawdziwy gamingowy pakiet oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ - najszczególniej innowacyjnej architekturze GPU, jaka kiedykolwiek powstała.

Grafiki z linii GeForce GTX 10 choćby 3-krotnie wyższą skuteczność w kontraście do swoich poprzedników i niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. EfektywnE CHŁODZENIE laptop Lenovo Legion Y520 postępowy i niespotykany dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych.

został on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki temu wentylator eliminuje nadmiar ciepła przez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia. W sytuacji naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, żeby zapewnić dodatkowe chłodzenie.

DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników. Doświadcz bogactwa dźwięków podczas wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, laptop Lenovo Legion Y520 zapewni Ci świetne wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dopasowana technologia Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od rodzaju odtwarzanej zawartości, co lepszą immersję podczas rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest nadzwyczajnym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

efektownie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm niezawodne i dokładne działanie oraz niedługi czas reakcji. To nadzwyczajne rozwiązanie do czatowania w trakcie rozgrywki, jak i samego grania. GenialnA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie używania, abyś mógł skupić się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i wytrzymałej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz wziąć ze sobą praktycznie wszędzie....