Lenovo 80WY001CPB promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 80WY001CPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3859.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO Legion Y520-15IKBA (80WY001CPB) + DARMOWY TRANSPORT!
3859.99
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO Legion Y520-15IKBA (80WY001CPB)
3859.99
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80WY001CPB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 128 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 2.58 cm

Opis

wydajnOŚĆ, KTÓRA oszałamia Oprzyj swoją strategię na mocy i szybkości zapewnianej poprzez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej oraz mocnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

postępowe rozwiązania w zakresie sprawności dostępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te gwarantują o 12% lepszą wydajność w porównaniu z 6. Generacją, a także o 19% lepszą efektywność sieciową dzięki zaimplementowaniu przeznaczonego silnika obsługi multimediów.

SKUTECZNE CHŁODZENIE laptop Lenovo Legion Y520 postępowy i niespotykany dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych. Został on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki temu wentylator likwiduje nadmiar ciepła przez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia.

w przypadku naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, by zapewnić uzupełniające chłodzenie. DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników.

Doświadcz bogactwa dźwięków podczas wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, laptop Lenovo Legion Y520 zapewni Ci rewelacyjne wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dopasowana technologia Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od typu odtwarzanej zawartości, co udoskonaloną immersję w trakcie rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest idealnym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

spektakularnie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm niezawodne i skrupulatne działanie, a także krótki czas reakcji. To rewelacyjne rozwiązanie do czatowania w trakcie rozgrywki, jak i samego grania. GenialnA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie używania, abyś mógł skoncentrować się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i opornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie....