Lenovo 80WY001DPB promocja 2018

Cena3599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80WY001DPB

Opis

wydajnOŚĆ, KTÓRA oszałamia Oprzyj swoją strategię na mocy i szybkości zapewnianej poprzez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej, a także konkretnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

progresywne rozwiązania w zakresie produktywności dostępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te gwarantują o 12% udoskonaloną skuteczność w porównaniu z 6. Generacją, a także o 19% lepszą wydajność sieciową dzięki zaimplementowaniu dedykowanego silnika obsługi multimediów.

SKUTECZNE CHŁODZENIE laptop Lenovo Legion Y520 progresywny i niezrównany dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych. Pozostał on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki czemu wentylator usuwa nadmiar ciepła przez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia.

w przypadku naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, aby zapewnić dodatkowe chłodzenie. DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników.

Doświadcz bogactwa dźwięków podczas wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, notebook Lenovo Legion Y520 zapewni Ci znakomite wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technologii Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dobrana technologia Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od typu odtwarzanej zawartości, co udoskonaloną immersję podczas rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest doskonałym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

efektownie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm bezawaryjne i dokładne działanie, a także niedługi czas reakcji. To nieprzeciętne rozwiązanie do czatowania podczas rozgrywki, jak i samego grania. WyśmienitA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania, abyś mógł skoncentrować się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i niepodatnej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz wziąć ze sobą praktycznie wszędzie....