Lenovo IdeaPad 80X200B4PB promocja 2018

Cena3699.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80X200B4PB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GT 940M
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 1.93 cm

Opis

konkretna wydajność wyposażony w efektywny procesor nowej generacji, a także pamięć RAM DDR4. Notebook Ideapad 520S znamionuje się wyśmienitą mocą. Przełączaj się pomiędzy kartami stron internetowych i uruchamiaj sporo aplikacji równocześnie - teraz możesz prosto wykonywać dużo zadań naraz.

Pracuj bez ograniczeń dzięki pojemnemu dyskowi wyekwipowany w dysk SATA SSD notebook Ideapad 520S łączy w sobie najkorzystniejszą na rynku skuteczność z pojemną pamięcią, która umożliwia rozszerzanie biblioteki filmów, muzyki, aplikacji, fotografii i wielu innych.

Stylowy, stylowy i lekki Ważący 1,7 kg i posiadający grubość zaledwie 19,33 mm laptop Ideapad 520S jest lżejszy od książki w twardej oprawie. Urządzenie charakteryzuje imponująca mobilność, a w dodatku zmodernizowaliśmy design linii Ideapad 5, wprowadzając skośne krawędzie dla zapewnienia bardziej stylowego wyglądu i dodaliśmy metalowe powierzchnie o jeszcze wyższej jakości, by nadać mu wyszukany styl, który spełni oczekiwania w każdych warunkach.

dostępny w pięciu wysublimowanych wariantach kolorystycznych z powłoką soft touch: Champagne Gold, Plum Purple, Ballerina Pink, Bronze i Mineral Grey. Prędki i bezpieczny czytnik linii papilarnych Model Ideapad 520S został wyposażony w czytnik linii papilarnych gwarantujący natychmiastowe i bezpieczne logowanie, który pozwala zaoszczędzić kilka sekund i co ważniejsze, gwarantuje bezpieczeństwo.

Dzięki funkcji Windows Hello można logować się na stronach, takich jak DropBox, przy pomocy dosłownie jednego dotknięcia palcem. Niesamowicie wyraźny obraz w jakości Full HD Zmodernizowaliśmy notebook Ideapad 520S i dodaliśmy cieńsze ramki wokół 14-calowego ekranu.

na dodatek model 520S znamionuje fantastyczna, transparentnie czysta rozdzielczość ekranu. Podziwiaj wyraźność ekranu High Definition albo nadzwyczajny obraz w rozdzielczości Full HD IPS. Usiądź komfortowo na kanapie albo ustaw ekran w dowolnym miejscu i oglądaj z przyjaciółmi - technika IPS pozwoli na oglądanie Twoich ulubionych programów pod dowolnym kątem patrzenia.

transparentnie wyraźny dźwięk dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Bez względu na to, czy przesyłasz strumieniowo listę nagrań, czy prowadzisz videoczat z przyjaciółmi, ciesz się czystym i bogatym dźwiękiem.

Głośniki Harman z systemem Dolby® Audio proponują optymalizację dźwięku, gwarantując obszerniejszą dokładność przy odsłuchu zróżnicowanych dźwięków przy dowolnej głośności.