Lenovo 80X800HSPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 80X800HSPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO Yoga 520-14IKB (80X800HSPB) + DARMOWY TRANSPORT!
3499.00
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO Yoga 520-14IKB (80X800HSPB)
3499.00
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80X800HSPB

Opis

starannie zaprojektowany elegancka, wykończona aluminium konstrukcja laptopa Yoga 520 jest przystępna w wariantach kolorystycznych Mineral Grey i Onyx Black. Precyzyjnie stworzone skośne krawędzie pozostały zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu wrażenia czystych linii i progresywnego wzornictwa.

Natomiast zmodernizowany touchpad zapewnia płynność obsługi oraz niezwykłą precyzję. Sprężyste możliwości dzięki zawiasowi działającemu w zakresie 360 stopni Yoga 520 to więcej notebook — to towarzysz, który przystosuje się do Twojego planu dnia.

Dzięki trwałemu zawiasowi działającemu w zakresie 360 poziomów możesz z łatwością przechodzić między trybem tabletu upraszczającym przeglądanie stron internetowych i trybem namiotu, który nadzwyczajnie sprawdza się podczas strumieniowego przesyłania filmów oraz oglądania programów telewizyjnych.

Taka elastyczność pozwala za każdym razem ustawić wspaniały kąt. Pracuj i baw się dzięki opcjonalnemu, aktywnemu rysikowi Lenovo Active Pen, a także funkcji Windows Ink Dzięki niezwykłej precyzji, a także technice palm rejection dynamiczny rysik Lenovo Active Pen imituje wrażenia notowania na papierze.

Dzięki funkcji Windows Ink — przystępnej bezpośrednio z paska zadań — pokochasz świeże sposoby pozwalające na zmianę pomysłów w realne działania. Pisz notatki, które zsynchronizują się z Cortaną i będą samoczynnie dostępne w pozostałych urządzeniach albo uwolnij wyobraźnię i stwórz odręcznie kartkę urodzinową.

Zyskaj techniczną przewagę dzięki procesorowi Intel® Core™ notebook Yoga 520 ma ogromne możliwości dzięki najlepszym na rynku procesorom Intel® Core™, a także pojemnej pamięci hybrydowej. Ciesz się błyskawicznym rozruchem i niesamowicie szybkim transferem.

Pamięć do 16 GB pozwala korzystać z obszerniejszej liczby aplikacji, progresywnych programów i obszerniejszych plików bez spowalniania systemu. Windows 10 – najkorzystniejszy Windows w historii laptop Yoga 520 jest dostępny z systemem Windows 10 Home zawierającym pakiet nowych funkcji, które usprawniają życie.

Poznaj Cortanę, Twoją osobistą cyfrową asystentkę, która odpowiada na Twoje pytania, ustawia przypomnienia i w miarę używania zapamiętuje, co najmocniej lubisz. Cortana współpracuje z ponad tysiącem aplikacji oraz serwisów,za każdym razem udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

I co najważniejsze, Cortana pracuje na wszystkich Twoich urządzeniach działających w systemie Windows 10, lepszą organizację pracy. Sprawny akumulator i za każdym razem włączone ładowanie poprzez USB posiadając ponad 10 godzin pracy na akumulatorze, możesz śmiało pozbyć się kabli.

Poza tym Yoga 520 nie raz poratuje Cię funkcją zawsze włączonego ładowania przez USB, która pozwala komfortowo naładować smartfon bądź inne wykorzystywane urządzenie, nawet gdy notebook jest zamknięty. Czytnik linii papilarnych oraz funkcja Windows Hello to prosty sposób na obszerniejsze bezpieczeństwo Loguj się do swojego notebooka Yoga 520 trzy razy szybciej dzięki opcjonalnemu czytnikowi linii papilarnych i przekonaj się, że hasła należą już do przeszłości.

Dzięki wsparciu funkcji Windows Hello, logowanie stanie się bezproblemowe na stronach takich jak DropBox i wielu innych - za jednym dotknięciem palcem. Niewyobrażalnie wyraźny obraz w jakości Full High Definition ekran dotykowy IPS Full HD (14’’) pozwala oglądać filmy i surfować po Internecie, ciesząc się przy tym doskonałym, detalowym obrazem pod niemal każdym kątem — więc odpręż się na kanapie lub obejrzyj film ze znajomymi.

Ramki po dwóch stronach ekranu zostały zwężone, dzięki temu oglądanie jest jeszcze przyjemniejsze. Czysty i widoczny dźwięk dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Premium™ Zatop się w dźwiękach swego ulubionego albumu lub wsłuchaj się uważnie w każde słowo rozmówców w trakcie połączenia konferencyjnego dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Premium.

nowoczesna technika maksymalizacji głośności wykorzystana w laptopie Yoga 520 zagwarantuje głośniejszy, czystszy dźwięk pozbawiony cyfrowych zakłóceń i zjawiska pompowania — komponent do równoważenia dźwięku daje gwarancję, że dźwięk będzie brzmiał spójnie bez względu na wykorzystany program.