Lenovo 80X800HUPB promocja 2018

Cena3849.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80X800HUPB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GT 940M
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci, ekran dotykowy
Grubość 1.99 cm

Opis

dokładnie zaprojektowany wyszukana, dopracowana aluminium konstrukcja laptopa Yoga 520 jest przystępna w wariantach kolorystycznych Mineral Grey i Onyx Black. Starannie wyprodukowane skośne krawędzie zostały zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu wrażenia czystych linii i innowacyjnego wzornictwa.

Natomiast zmodernizowany touchpad zagwarantuje płynność obsługi i niezwykłą precyzję. Sprężyste możliwości dzięki zawiasowi działającemu w zakresie 360 stopni Yoga 520 to więcej laptop — to towarzysz, który przystosuje się do Twojego planu dnia.

Dzięki trwałemu zawiasowi działającemu w zakresie 360 poziomów możesz prosto przechodzić pomiędzy trybem tabletu ułatwiającym przeglądanie stron internetowych, a także trybem namiotu, który znakomicie sprawdza się podczas strumieniowego przesyłania filmów i oglądania programów telewizyjnych.

Taka rozciągliwość pozwala zawsze ustawić świetny kąt. Pracuj i baw się dzięki opcjonalnemu, dynamicznemu rysikowi Lenovo Active Pen, a także funkcji Windows Ink Dzięki niezwykłej precyzji, a także technice palm rejection dynamiczny rysik Lenovo Active Pen imituje wrażenia notowania na papierze.

Dzięki funkcji Windows Ink — dostępnej bezpośrednio z paska zadań — pokochasz nowe sposoby zezwalające na zmianę pomysłów w realne działania. Pisz notatki, które zsynchronizują się z Cortaną i będą automatycznie przystępne w pozostałych urządzeniach albo uwolnij wyobraźnię i stwórz odręcznie kartkę urodzinową.

Zyskaj techniczną przewagę dzięki procesorowi Intel® Core™ laptop Yoga 520 posiada ogromne możliwości dzięki najlepszym na rynku procesorom Intel® Core™ i pojemnej pamięci hybrydowej. Ciesz się bezzwłocznym rozruchem i niesamowicie szybkim transferem.

Pamięć do 16 GB pozwala korzystać z większej liczby aplikacji, zaawansowanych programów i pokaźniejszych plików bez spowalniania systemu. Windows 10 – najlepszy Windows w historii notebook Yoga 520 jest dostępny z systemem Windows 10 Home zawierającym pakiet nowych funkcji, które ułatwiają życie.

Poznaj Cortanę, Twoją osobistą cyfrową asystentkę, która odpowiada na Twoje pytania, ustawia przypomnienia i w miarę stosowania zapamiętuje, co najmocniej lubisz. Cortana współpracuje z ponad tysiącem aplikacji i serwisów,zawsze udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

I co najważniejsze, Cortana pracuje na wszelkich Twoich urządzeniach działających w systemie Windows 10, lepszą organizację pracy. Sprawny akumulator i za każdym razem włączone ładowanie poprzez USB mając ponad 10 godzin pracy na akumulatorze, możesz śmiało pozbyć się kabli.

Poza tym Yoga 520 nie raz poratuje Cię funkcją za każdym razem włączonego ładowania poprzez USB, która pozwala komfortowo naładować smartfon bądź inne wykorzystywane urządzenie, choćby gdy laptop jest zamknięty. Czytnik linii papilarnych i funkcja Windows Hello to prosty sposób na większe bezpieczeństwo Loguj się do swego laptopa Yoga 520 trzy razy szybciej dzięki opcjonalnemu czytnikowi linii papilarnych i przekonaj się, iż hasła należą już do przeszłości.

Dzięki wsparciu funkcji Windows Hello, logowanie stanie się bezproblemowe na stronach takich jak DropBox i wielu innych - za jednym dotknięciem palcem. Niewyobrażalnie wyraźny obraz w jakości Full High Definition ekran dotykowy IPS Full HD (14’’) pozwala oglądać filmy i surfować po Internecie, ciesząc się przy tym genialnym, szczegółowym obrazem pod niemal każdym kątem — więc odpręż się na kanapie lub obejrzyj film ze znajomymi.

Ramki po dwóch stronach ekranu pozostały zwężone, dzięki temu oglądanie jest jeszcze przyjemniejsze. Czysty i wyraźny dźwięk dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Premium™ Zatop się w dźwiękach swego ulubionego albumu albo wsłuchaj się uważnie w każde słowo rozmówców w trakcie połączenia konferencyjnego dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Premium.

nowoczesna technika maksymalizacji głośności zastosowana w laptopie Yoga 520 zapewnia głośniejszy, czystszy dźwięk pozbawiony cyfrowych zakłóceń i zjawiska pompowania — element do równoważenia dźwięku daje gwarancję, że dźwięk będzie brzmiał spójnie bez względu na zastosowany program.