Lenovo 80X800HXPB promocja 2018

Cena3899.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80X800HXPB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GT 940M
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci, ekran dotykowy
Grubość 1.99 cm

Opis

starannie zaprojektowany gustowna, doszlifowana aluminium budowa notebooka Yoga 520 jest dostępna w wariantach kolorystycznych Mineral Grey i Onyx Black. Starannie wykonane skośne krawędzie zostały zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu wrażenia czystych linii i postępowego wzornictwa.

Natomiast zmodernizowany touchpad zapewnia płynność obsługi oraz niezwykłą precyzję. Elastyczne możliwości dzięki zawiasowi działającemu w zakresie 360 poziomów Yoga 520 to więcej laptop — to towarzysz, który przypasuje się do Twojego planu dnia.

Dzięki trwałemu zawiasowi działającemu w zakresie 360 poziomów możesz prosto przechodzić między trybem tabletu upraszczającym przeglądanie stron internetowych, a także trybem namiotu, który perfekcyjnie sprawdza się podczas strumieniowego przesyłania filmów oraz oglądania programów telewizyjnych.

Taka rozciągliwość pozwala za każdym razem ustawić genialny kąt. Pracuj i baw się dzięki opcjonalnemu, aktywnemu rysikowi Lenovo Active Pen oraz funkcji Windows Ink Dzięki niezwykłej precyzji i technice palm rejection energiczny rysik Lenovo Active Pen imituje wrażenia notowania na papierze.

Dzięki funkcji Windows Ink — dostępnej bezpośrednio z paska zadań — pokochasz świeże sposoby pozwalające na zmianę pomysłów w realne działania. Pisz notatki, które zsynchronizują się z Cortaną i będą automatycznie przystępne w pozostałych urządzeniach albo uwolnij wyobraźnię i stwórz odręcznie kartkę urodzinową.

Zyskaj techniczną przewagę dzięki procesorowi Intel® Core™ laptop Yoga 520 posiada ogromne możliwości dzięki najkorzystniejszym na rynku procesorom Intel® Core™ oraz pojemnej pamięci hybrydowej. Ciesz się błyskawicznym rozruchem i niesamowicie szybkim transferem.

Pamięć do 16 GB pozwala korzystać z pokaźniejszej liczby aplikacji, zaawansowanych programów i większych plików bez spowalniania systemu. Windows 10 – najlepszy Windows w historii notebook Yoga 520 jest przystępny z systemem Windows 10 Home zawierającym komplet nowych funkcji, które usprawniają życie.

Poznaj Cortanę, Twoją osobistą cyfrową asystentkę, która odpowiada na Twoje pytania, ustawia przypomnienia i w miarę wykorzystywania zapamiętuje, co najmocniej lubisz. Cortana współpracuje z ponad tysiącem aplikacji i serwisów,za każdym razem udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

I co najważniejsze, Cortana pracuje na wszystkich Twoich urządzeniach działających w systemie Windows 10, udoskonaloną organizację pracy. Skuteczny akumulator i zawsze włączone ładowanie poprzez USB mając ponad 10 godzin pracy na akumulatorze, możesz śmiało pozbyć się kabli.

Poza tym Yoga 520 nie raz poratuje Cię funkcją za każdym razem włączonego ładowania przez USB, która pozwala wygodnie naładować smartfon bądź inne użytkowane urządzenie, nawet gdy laptop jest zamknięty. Czytnik linii papilarnych oraz funkcja Windows Hello to prosty sposób na większe bezpieczeństwo Loguj się do swojego notebooka Yoga 520 trzy razy szybciej dzięki opcjonalnemu czytnikowi linii papilarnych i przekonaj się, że hasła należą już do przeszłości.

Dzięki wsparciu funkcji Windows Hello, logowanie stanie się bezproblemowe na stronach takich jak DropBox i wielu innych - za jednym dotknięciem palcem. Niewyobrażalnie wyrazisty obraz w jakości Full High Definition wyświetlacz dotykowy IPS Full HD (14’’) pozwala oglądać filmy i surfować po Internecie, ciesząc się przy tym świetnym, detalowym obrazem pod niemal każdym kątem — więc odpręż się na kanapie albo obejrzyj film ze znajomymi.

Ramki po dwóch stronach ekranu pozostały zwężone, dzięki czemu oglądanie jest jeszcze przyjemniejsze. Czysty i istotny dźwięk dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Premium™ Zatop się w dźwiękach swego ulubionego albumu lub wsłuchaj się uważnie w każde słowo rozmówców podczas połączenia konferencyjnego dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Premium.

progresywna technologia maksymalizacji głośności użyta w notebookie Yoga 520 zapewnia głośniejszy, czystszy dźwięk pozbawiony cyfrowych zakłóceń i zjawiska pompowania — element do równoważenia dźwięku daje gwarancję, iż dźwięk będzie brzmiał spójnie bez względu na wykorzystany program.