Lenovo IdeaPad 80XS00AHPB promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo IdeaPad 80XS00AHPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Laptop Lenovo IdeaPad 320-15ABR 80XS00AHPB A12-9720P 15,6" 4GB HDD 1TB Radeon R7 Radeon 520M Win10- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
1899.00
Sferis.pl
Laptop LENOVO Ideapad 320 (80XS00AGPB) + DARMOWY TRANSPORT!
1927.57
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80XS00AHPB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 4 GB
Procesor AMD Seria A
Karta graficzna Radeon R7
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
Grubość 2.29 cm

Opis

skuteczność, na którą możesz liczyć Procesor AMD A12-9720P, a także 4 GB pamięci DDR4 zapewnia ultraszybkie reagowanie i niezawodną produktywność. Możesz uruchamiać kilka programów jednocześnie i płynnie przechodzić między kartami ze stronami internetowymi - to urządzenie pozwoli Ci łatwo wykonywać równolegle mnóstwo zadań.

trwałość do końca Nowy model Ideapad 320 posiada stylową obudowę rodzaju unibody dostępną w wielu wersjach kolorystycznych: Platinum Grey, Onyx Black, Blizzard White, Denim Blue, Plum Purple i Coral Red.

To jeszcze nic! Ideapad 320 zawsze za dotrzyma Ci kroku, niezależnie od tego, co robisz. Zadbaliśmy o jego specjalne wykończenie, które gwarantuje ochronę na co dzień i dodaliśmy gumowe detale na dolnej pokrywie, aby zmaksymalizować wentylację i przedłużyć wytrzymałość towaru.

mocna pamięć hybrydowa Wybierz duży dysk HDD SATA (do 2 TB), SSD SATA (do 512 GB) albo hybrydowe rozwiązania powiększające skuteczność, takie jak dysk SSD PCle 128 GB + HDD SATA 1 TB lub inne opcje. Będziesz posiadać mnóstwo miejsca na stworzenie własnej serii fotografii, filmów i wielu innych - bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ciesz się prostotą z Lenovo App Explorer Korzystając z Lenovo App Explorer, wybieraj tylko te aplikacje, które naprawdę Cię interesują. To prosty i bezpieczny sposób na personalizację Twojego komputera, a także podstawowy przejaw zaangażowania firmy Lenovo w kwestię ich klarowności i bezpieczeństwa.

Nowy touchpad zapewnia szybsze reagowanie Zaprojektowaliśmy na nowo touchpad urządzenia Ideapad 320, by zapewniał udoskonalone wrażenia podczas używania - możesz teraz sterować swoim urządzeniem, używając jedynie ruchów palca.

Dotknij, kliknij i zwiększ - poczujesz różnicę. Oglądaj i wyszukuj bez wysiłku Ideapad 320 wychodzi naprzeciw Twoim multimedialnym potrzebom - pozostał tworzony z myślą o rozrywce w dobrym stylu. Niezwykła rozdzielczość Full HD i technologia antyodblaskowa pozwala cieszyć się nadzwyczajnym i widocznym obrazem w trakcie oglądania filmów, surfowania po Internecie i wykonywania innych zadań dzięki technice antyodblaskowej.

Łatwy dostęp do filmów i innych rozrywek Ideapad 320 jest wyekwipowany w napęd DVD, dzięki temu będziesz mógł oglądać ulubione filmy i słuchać muzyki z własnej linii. Czystość dźwięku przy każdej głośności wyekwipowany w głośniki z dokumentem Dolby® Audio laptop Ideapad 320 oferuje klarownie czysty dźwięk z niewielkim zniekształceniem przy dowolnej głośności.

Odtwarzaj utwory ze swych ulubionych list i prowadź rozmowy video z rodziną - usłyszysz każdy najdrobniejszy detal....