Lenovo IdeaPad 80XS00D2PB promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo IdeaPad 80XS00D2PB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO Ideapad 320-15ABR (80XS00D2PB)
1999.99
Media Expert
Laptop LENOVO Ideapad 320-15ABR (80XS00D2PB) + DARMOWY TRANSPORT!
1999.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80XS00D2PB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 4 GB
Procesor AMD Seria A
Karta graficzna Radeon R7
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny
Grubość 2.29 cm

Opis

sprawność, na którą możesz liczyć Procesor AMD A12-9720P, a także 4 GB pamięci DDR4 zapewnia ultraszybkie reagowanie i bezawaryjną wydajność. Możesz uruchamiać kilka programów równocześnie i płynnie przechodzić pomiędzy kartami ze stronami internetowymi - to urządzenie pozwoli Ci prosto wykonywać równolegle niemało zadań.

odporność do końca Nowy model Ideapad 320 ma stylową obudowę rodzaju unibody dostępną w wielu wersjach kolorystycznych: Platinum Grey, Onyx Black, Blizzard White, Denim Blue, Plum Purple, a także Coral Red.

To jeszcze nic! Ideapad 320 zawsze za dotrzyma Ci kroku, niezależnie od tego, co robisz. Zadbaliśmy o jego specjalne wykończenie, które zagwarantuje ochronę na co dzień i dodaliśmy gumowe szczegóły na dolnej pokrywie, by zmaksymalizować wentylację i przedłużyć wytrzymałość artykułu.

mocna pamięć hybrydowa Wybierz obszerny dysk HDD SATA (do 2 TB), SSD SATA (do 512 GB) albo hybrydowe rozwiązania zwiększające produktywność, takie jak dysk SSD PCle 128 GB + HDD SATA 1 TB albo inne opcje. Będziesz mieć mnóstwo miejsca na stworzenie własnej linii fotografii, filmów i wielu innych - bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ciesz się prostotą z Lenovo App Explorer Korzystając z Lenovo App Explorer, wybieraj wyłącznie te aplikacje, które naprawdę Cię interesują. To prosty i bezpieczny sposób na personalizację Twojego komputera oraz podstawowy przejaw zaangażowania producenta Lenovo w kwestię ich przezroczystości i bezpieczeństwa.

Nowy touchpad zapewnia szybsze reagowanie Zaprojektowaliśmy na nowo touchpad urządzenia Ideapad 320, żeby zapewniał ulepszone wrażenia w trakcie używania - możesz dzisiaj sterować swym urządzeniem, używając wyłącznie ruchów palca.

Dotknij, kliknij i zwiększ - poczujesz różnicę. Oglądaj i wyszukuj bez wysiłku Ideapad 320 wychodzi naprzeciw Twoim multimedialnym potrzebom - pozostał produkowany z myślą o rozrywce w prawidłowym stylu. Niezwykła rozdzielczość Full HD oraz technologia antyodblaskowa pozwala cieszyć się doskonałym i znacznym obrazem podczas oglądania filmów, surfowania po Internecie i realizowania innych zadań dzięki technologii antyodblaskowej.

Łatwy dostęp do filmów i innych rozrywek Ideapad 320 jest wyposażony w napęd DVD, dzięki temu będziesz mógł oglądać ulubione filmy i słuchać muzyki z własnej serii. Czystość dźwięku przy każdej głośności zaopatrzony w głośniki z certyfikatem Dolby® Audio laptop Ideapad 320 oferuje krystalicznie czysty dźwięk z nieznacznym zniekształceniem przy dowolnej głośności.

Odtwarzaj utwory ze swych ulubionych list i prowadź rozmowy video z rodziną - usłyszysz każdy najdrobniejszy detal....