Lenovo 80YY001GPB promocja 2018

Cena5399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80YY001GPB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 128 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GTX 1060M
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 2.58 cm

Opis

efektywnOŚĆ, KTÓRA oszałamia Oprzyj swoją strategię na mocy i prędkości zapewnianej poprzez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej i mocnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

nowoczesne rozwiązania w zakresie sprawności dostępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te zapewniają o 12% udoskonaloną efektywność w porównaniu z 6. Generacją oraz o 19% ulepszoną sprawność sieciową dzięki zastosowaniu dedykowanego silnika obsługi multimediów.

najistotniej innowacyjnA ARCHITEKTURA GPU NA ŚWIECIE Każdy zasługuje,cieszyć się fantastycznym gamingiem. Z kartą graficzną GeForce® GTX 1060 możesz zmienić swój Legion Y520 w prawdziwy gamingowy zestaw oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ - najbardziej zaawansowanej architekturze GPU, jaka kiedykolwiek powstała.

Grafiki z kolekcji GeForce GTX 10 choćby 3-krotnie wyższą sprawność w porównaniu do swoich poprzedników oraz nieporównane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. WydajnE CHŁODZENIE notebook Lenovo Legion Y520 innowacyjny i nieprzeciętny dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych.

pozostał on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki temu wentylator likwiduje nadmiar ciepła poprzez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia. W przypadku naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, żeby zapewnić dodatkowe chłodzenie.

DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników. Doświadcz bogactwa dźwięków w trakcie wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, notebook Lenovo Legion Y520 zapewni Ci znakomite wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie przypasowana technika Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od typu odtwarzanej zawartości, co lepszą immersję w trakcie rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest nieprzeciętnym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

ładnie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm bezawaryjne i dokładne działanie i krótki czas reakcji. To nadzwyczajne rozwiązanie do czatowania podczas rozgrywki, jak i samego grania. NadzwyczajnA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie używania, abyś mógł skupić się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i opornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz wziąć ze sobą praktycznie wszędzie....