Lenovo IdeaPad 81A400KNPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo IdeaPad 81A400KNPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO IdeaPad 120S-11 (81A400KNPB)
899.99
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO IdeaPad 120S-11 (81A400KNPB)
899.99
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81A400KNPB

Opis

wspaniały, wytrzymały notebook na co dzień. IdeaPad 120s to laptop w postępowym i eleganckim wydaniu. Nieprzeciętnie pasuje do rutynowych zadań, a jego wyświetlacz HD robi niesamowite wrażenie. IdeaPad 120s to nieprzeciętny komputer do pracy i rozrywki dla osób poszukujących bezawaryjnej mocy obliczeniowej i wysokiej efektywności.

stylowe wzornictwo z wytrzymałym wykończeniem IdeaPad 120S ma zaprojektowaną od nowa obudowę o prostych, czystych liniach, które nadają progresywny akcent klasycznemu stylowi. Użytkownicy liczą na to, iż urządzenia dotrzymają im kroku.

Dlatego nałożyliśmy powłokę chroniącą przed zniszczeniem. Dodaliśmy także delikatne gumowe detale na osłonie spodniej, aby zmaksymalizować wentylację i wydłużyć okres eksploatacji komputera. Model ten jest dostępny w wyszukanych wersjach kolorystycznych: Denim Blue (niebieski), Mineral Grey (szary), Blizzard White (biały) i Ballerina Pink (różowy).

wytrzymałość i produktywność IdeaPad 120S z prędkim procesorem i pamięcią LPDDR4 do 8 GB prosto sobie radzi z pracą wielozadaniową. Dzięki temu możesz uruchamiać sporo programów, prędko znajdować i otwierać pliki, przełączać karty oglądarki internetowej, przeglądać strony i oglądać filmy — bez żadnego spowolnienia.

Pojemna pamięć zaspokajająca wszystkie zapotrzebowania Na dysku twardym SATA o obszerności do 1 TB wystarczy z zapasem miejsca na kolekcję zdjęć, filmów i innych plików. Czysty obraz HD na ekranie IPS — jak na żywo Prowadząc czat wideo z rodziną, oglądając ulubiony program czy przeglądając strony internetowe, nie przegapisz żadnego szczegółu na ekranie laptopa IdeaPad 120S.

Antyodblaskowy ekran HD o przekątnej 11" lub 14" wyświetla imponująco przezroczysty obraz. Model 11-calowy jestdostępny z ekranem IPS o szerokim kącie widzenia, który ułatwia pracę wielozadaniową i wspólne oglądanie filmów.

Bateria na 8 godzin działania i stale aktywne gniazdo do ładowania W życiu dzieje się tak mnóstwo, że wyłącznie brakuje, aby wyczerpała się jeszcze bateria. IdeaPad 120S ma baterię wystarczającą na 8 godzin działania i może ładować inne urządzenia, nawet kiedy jest wyłączony.

Gniazdo USB Type-C do bezproblemowego współdziałania z innymi urządzeniami IdeaPad 120S wyposażyliśmy dla wygody użytkowników w gniazdo USB Type-C. Działa ono z innymi urządzeniami do ładowania, dlatego nie trzeba kupować dodatkowych ładowarek i kabli.

I już o jedno zmartwienie mniej. Lenovo App Explorer i wyłącznie potrzebne aplikacje Lenovo dba o porządek na pulpicie i bezpieczne działanie komputera już od pierwszego uruchomienia. Usunęliśmy z niego wszystkie aplikacje innych producentów z wyjątkiem McAfee LiveSafe i Microsoft Office.

Lenovo App Explorer umożliwia bezpieczne poznawanie i instalowanie tylko potrzebnych aplikacji. Poręczna klawiatura i panel dotykowy Klawiatura laptopa IdeaPad 120S ma zaokrąglone klawisze, a jej układ pozostał zaprojektowany z myślą o komforcie pisania.

Jednoczęści...