Lenovo IdeaPad 81A5008WPB promocja 2018

Cena799.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Netstar.com.pl Informatyka dla Biznesu

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81A5008WPB

Opis

wytworne wzornictwo z wytrzymałym wykończeniem IdeaPad 120S ma zaprojektowaną od nowa obudowę o prostych, czystych liniach, które nadają postępowy akcent klasycznemu stylowi. Użytkownicy liczną na to, iż urządzenia dotrzymają im kroku.

Dlatego nałożyliśmy powłokę broniącą przed uszkodzeniem. Dodaliśmy także subtelne gumowe detale na osłonie spodniej, żeby zmaksymalizować wentylację i wydłużyć okres eksploatacji komputera. Przystępny w kolorze Denim Blue i Mineral Grey.

wytrzymałość i sprawność IdeaPad 120S z prędkim procesorem i pamięcią LPDDR4 2 GB łatwo sobie radzi z pracą wielozadaniową. Dzięki temu możesz uruchamiać mnóstwo programów, ekspresowo znajdować i otwierać pliki, przełączać karty oglądarki internetowej, przeglądać strony i oglądać filmy — bez żadnego spowolnienia.

Pojemna pamięć zaspokajająca wszystkie zapotrzebowania Na dysku twardym SATA o objętości do 128 GB SSD wystarczy z zapasem miejsca na linię zdjęć, filmów i innych plików. Czysty obraz HD na ekranie IPS — jak na żywo Prowadząc czat wideo z rodziną, oglądając ulubiony program czy oglądając strony internetowe, nie przegapisz żadnego szczegółu na ekranie notebooka IdeaPad 120S.

Antyodblaskowy wyświetlacz HD o przekątnej 11" lub 14" wyświetla imponująco klarowny obraz. Dzięki temu usprawnia pracę wielozadaniową i wspólne oglądanie filmów. Bateria na 8 godzin działania i stale intensywne gniazdo do ładowania W życiu dzieje się tak sporo, że jedynie brakuje, aby wyczerpała się jeszcze bateria.

IdeaPad 120S ma baterię wystarczającą na 8 godzin działania i może ładować inne urządzenia – choćby kiedy jest wyłączony. Gniazdo USB Type-C do bezproblemowego współdziałania z innymi urządzeniami IdeaPad 120S wyposażyliśmy dla wygody użytkowników w gniazdo USB Type-C.

Działa ono z innymi urządzeniami do ładowania, dlatego nie trzeba kupować dodatkowych ładowarek i kabli. I już o jedno zmartwienie mniej. Lenovo App Explorer i tylko niezbędne aplikacje Lenovo dba o porządek na pulpicie i bezpieczne działanie komputera już od pierwszego uruchomienia.

Usunęliśmy z niego wszystkie aplikacje innych producentów z wyjątkiem McAfee LiveSafe i Microsoft Office. Lenovo App Explorer zezwala na bezpieczne poznawanie i instalowanie tylko potrzebnych aplikacji.

Windows 10 Home ułatwia życie potrzebujesz pomysłu na upominek? Zapytaj osobistą asystentkę cyfrową Cortanę w systemie Windows. Cortana działa z ponad tysiącem aplikacji i usług, aby zapewnić Ci niezbędne odpowiedzi.

Co najlepsze, ułatwia organizację zajęć, działając na wszystkich Twoich urządzeniach z Windows 10. Użyteczna klawiatura i panel dotykowy Klawiatura laptopa IdeaPad 120S ma zaokrąglone klawisze, a jej układ został zaprojektowany z myślą o komforcie pisania.

Jednoczęściowy panel dotykowy reaguje ekspresowo na gesty wieloma palcami. Dotknij, kliknij i powiększ, a poczujesz różnicę....