Lenovo IdeaPad 81A500CKPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo IdeaPad 81A500CKPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO IdeaPad 120S-14IAP (81A500CKPB)
1599.00
Media Expert
Laptop LENOVO IdeaPad 120S-14IAP (81A500CKPB)
1599.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81A500CKPB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 128 GB
Pamięć RAM 4 GB
Procesor Intel Pentium
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 1.86 cm

Opis

eleganckie wzornictwo z wytrzymałym wykończeniem IdeaPad 120S ma zaprojektowaną od nowa obudowę o prostych, czystych liniach, które nadają innowacyjny akcent tradycyjnemu stylowi. Użytkownicy liczną na to, że urządzenia dotrzymają im kroku.

Dlatego nałożyliśmy powłokę chroniącą przed zniszczeniem. Dodaliśmy także delikatne gumowe detale na osłonie spodniej, aby zmaksymalizować wentylację i wydłużyć okres eksploatacji komputera. Dostępny w kolorze Denim Blue i Mineral Grey.

trwałość i sprawność IdeaPad 120S z szybkim procesorem i pamięcią LPDDR4 4 GB z łatwością sobie radzi z pracą wielozadaniową. Dzięki temu możesz uruchamiać niemało programów, szybko znajdować i otwierać pliki, przełączać karty oglądarki internetowej, oglądać strony i oglądać filmy — bez żadnego spowolnienia.

Pojemna pamięć zaspokajająca wszystkie zapotrzebowania Na dysku twardym SATA o objętości do 128 GB SSD wystarczy z zapasem miejsca na serię zdjęć, filmów i innych plików. Czysty obraz HD na ekranie IPS — jak na żywo Prowadząc czat video z rodziną, oglądając ulubiony program czy przeglądając strony internetowe, nie przegapisz żadnego szczegółu na ekranie notebooka IdeaPad 120S.

Antyodblaskowy wyświetlacz HD o przekątnej 11" lub 14" wyświetla imponująco przezroczysty obraz. Dzięki temu ułatwia pracę wielozadaniową i wspólne oglądanie filmów. Bateria na 8 godzin działania i stale aktywne gniazdo do ładowania W życiu dzieje się tak niemało, że wyłącznie brakuje, żeby wyczerpała się jeszcze bateria.

IdeaPad 120S ma baterię wystarczającą na 8 godzin działania i może ładować inne urządzenia – choćby kiedy jest wyłączony. Gniazdo USB Type-C do bezproblemowego współdziałania z innymi urządzeniami IdeaPad 120S wyposażyliśmy dla wygody użytkowników w gniazdo USB Type-C.

Działa ono z innymi urządzeniami do ładowania, dlatego nie trzeba kupować dodatkowych ładowarek i kabli. I już o jedno zmartwienie mniej. Lenovo App Explorer i jedynie niezbędne aplikacje Lenovo dba o porządek na pulpicie i bezpieczne działanie komputera już od pierwszego uruchomienia.

Usunęliśmy z niego wszystkie aplikacje innych producentów z wyjątkiem McAfee LiveSafe i Microsoft Office. Lenovo App Explorer zezwala na bezpieczne poznawanie i instalowanie tylko koniecznych aplikacji.

Windows 10 Home usprawnia życie Ci trzeba pomysłu na podarek? Zapytaj osobistą asystentkę cyfrową Cortanę w systemie Windows. Cortana działa z ponad tysiącem aplikacji i usług, by zapewnić Ci potrzebne odpowiedzi.

Co najlepsze, ułatwia organizację zajęć, działając na wszystkich Twoich urządzeniach z Windows 10. Ergonomiczna klawiatura i panel dotykowy Klawiatura laptopa IdeaPad 120S ma zaokrąglone klawisze, a jej układ pozostał zaprojektowany z myślą o komforcie pisania.

Jednoczęściowy panel dotykowy reaguje szybko na gesty wieloma palcami. Dotknij, kliknij i rozszerz, a poczujesz różnicę....